Trwa ładowanie...

Wzory na Legii [Nasz patronat]

Najnowsze trendy i inspiracje designerskie plus warsztaty, zajęcia i masa wspólnych działań

Wzory na Legii [Nasz patronat]
d2ihf8o
d2ihf8o

Ponad setka młodych dizajnerów zaprezentuje swoje projekty w niesamowitej, ascetycznej, betonowej przestrzeni promenad stadionu Legii. Wiosenna, duża edycja targów Wzory startuje już 13 czerwca.

Goście targów będą mogli porozmawiać z autorami wystawianych produktów, kupić ich meble, lampy, tekstylia, ceramikę i akcesoria kuchenne - wszystko, co potrzebne, by oryginalnie i wygodnie mieszkać.

Wzory są również okazją by zobaczyć świeże trendy i inspiracje na rynku wyposażenia wnętrz. Organizatorki Wzorów wybrały stadion Legii, by odczarować jego obraz - pragną żeby stadion na stałe wpisał się w krajobraz miejski jako miejsce otwarte, ciekawe i dostępne nie tylko dla fanów piłki nożnej.

W trakcie targów stadion stanie się przestrzenią wspólnych działań, ciekawych spotkań i inspirujących rozmów. Będzie to również okazja do spędzenia ciekawego dnia na świeżym powietrzu, we wspaniałym sąsiedztwie Agrykoli, Łazienek i bulwarów wiślanych. Wzorom, jak zawsze, towarzyszy obszerny program zajęć dodatkowych: Warsztaty dla dorosłych zorganizują m.in: Lako - pomysłowe i funkcjonalne projektowanie oświetlenia, Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Studio projektowe DBWT, Fabryka Palet czy szkoła Viamoda Industrial. 

Warsztat food designu zorganizuje szkoła Viamoda Industrial, a fotografowania jedzenia nauczy Kukbuk.

Przewidziano też wiele atrakcji dla najmłodszych - warsztaty i zajęcia przygotuje m.in: Fundacja Virid'or, Akademia Fotografii, Wydawnictwo Dwie Siostry, Wydawnictwo Tashka, Krepiną i Wilkiną Malowane. Wszystkie warsztaty są bezpłatne i nie trzeba się na nie zapisywać. Dokładny harmonogram i opis akcji znajduje się na tej stronie .

d2ihf8o

Na Wzory gości przywiezie Uber - dzięki współpracy partnerskiej mamy do rozdania przejazdy - 40 zł na dojazd na Legię. Wystarczy przy zamówieniu przejazdu wpisać kod „WZORY”. Link do rejestracji znajdziecie tutaj .

Wzory na Legii

13 czerwca, sobota, godz. 10.00 - 21.00
Stadion Miejski Legii Warszawa, Łazienkowska 3
Wstęp wolny
Strona internetowa

d2ihf8o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ihf8o