Trwa ładowanie...

XVIII Edycja Audio Show

Ponad stu wystawców. 3000 metrów kwadratowych ekspozycji. To druga co do wielkości impreza tego typu w Europie

XVIII Edycja Audio Show
d1czgtu
d1czgtu

Kolumny za dwa miliony złotych, projektor o rozdzielczości 4k czy gramofon kosztujący ponad 100 tysięcy dolarów - to tylko niektóre z atrakcji, jakie zobaczyć możemy podczas dwudniowej edycji Audio Show. Do tego prezentacje, koncerty i seminaria w trzech warszawskich hotelach: Janie III Sobieskim, Golden Tulipie i Bristolu.

W tym roku na targach będzie ponad 100 sal konferencyjnych i pokoi demonstracyjnych dla 104 wystawców i zwiedzających. W sumie ponad 3000 metrów kwadratowych ekspozycji.

Na Audio Show 2014 wystąpi też Hans Thseesink, znany w świecie holenderski gitarzysta i kompozytor (nagrywa m.in. z Terrym Evansem i Ry Cooderem), wykonujący muzykę bluesową. Muzyk da dwa koncerty, jeden w sobotę o 19:30, drugi w niedzielę o 17:30. Na koncert trzeba będzie pobrać darmowe miejscówki.

- Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. - informują organizatorzy. - Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w luksusowych warszawskich hotelach.

d1czgtu

Na wystawę może wejść każdy. Bilet w cenie 25 zł jest do nabycia przed wejściem do każdego z hoteli i upoważnia do wstępu na teren całej wystawy w dniu jego datowania (w cenie dostaniemy przewodnik po wystawie). Dostępne są także dwudniowe karnety w cenie 35 zł, a młodzież do lat 16 ma wstęp wolny.

Jak dojechać? Hotel Radisson Blu Sobieski znajduje się przy Alejach Jerozolimskich, czyli tej samej ulicy co Dworzec Centralny, ok. 10 minut spacerem w kierunku dzielnicy Ochota. Niemalże vis-a-vis hotelu Sobieski, tuż obok Placu przy ulicy Towarowej znaleźć można Golden Tulip, a do hotelu Bristol bezpośrednio spod dworca dostaniemy się autobusem linii 175. Dodatkowo, pomiędzy hotelami przemieszczać się będzie można specjalnymi autobusami kursującymi wahadłowo. Odjazd o każdej pełnej godzinie spod Hotelu Sobieski .

Audio Show 2014
Sobota 08.11.2014 10.00 - 20.00
Niedziela 09.11.2014 10.00 - 18.00
Strona internetowa targów .

d1czgtu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1czgtu