Trwa ładowanie...
bracka
Tomasz Jakubowski
11-09-2013 11:16

Z Brackiej znika Traffic!

Słynna księgarnia zniknie z miejskiego krajobrazu. Do akcji wkroczył komornik

Share
Z Brackiej znika Traffic!
d4egtdx

Rodzina Jabłkowskich, do których należy kamienica przy ul. Brackiej 25, gdzie mieści się wciąż księgarnia, po latach odzyskała nieruchomość. Ponieważ Traffic ani myślał się wyprowadzać, do akcji wkroczył komornik. - czytamy w serwisie Thecity . Eksmisja zajmie kilka dni, a komornikiem jest Ryszard Moryc, ten sam, który na zlecenie ratusza usuwał kupców z hali KDT na pl. Defilad.

Co pojawi się w dawnym Trafficu? Również księgarnia, tyle, że należąca do sieci Matras. Trudno zresztą, by w tym miejscu pojawiło się coś innego. Warszawiacy od lat korzystali z czytelni, księgarni i Wi-Fi w tym miejscu.

We wrześniu tego roku minie 100 lat odkąd rodzina Jabłkowskich wmurowała kamień węgielny pod budynek przy Brackiej. Po wojnie Dom Braci Jabłkowskich został znacjonalizowany, a w 2003 roku wynajęto go Trafficowi. Spadkobiercy walczyli o odzyskanie majątku aż 24 lata!

d4egtdx

Wezwanie eksmisyjne od komornika nie zostało przez firmę odebrane*. Jak donoszą nasi czytelnicy, komornik już dziś wyłamał drzwi w Trafficu i rozpoczął eksmisję. *

d4egtdx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4egtdx
d4egtdx