Trwa ładowanie...
d3pfcw5
bracka

Z Brackiej znika Traffic!

Słynna księgarnia zniknie z miejskiego krajobrazu. Do akcji wkroczył komornik
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z Brackiej znika Traffic!
d3pfcw5

Rodzina Jabłkowskich, do których należy kamienica przy ul. Brackiej 25, gdzie mieści się wciąż księgarnia, po latach odzyskała nieruchomość. Ponieważ Traffic ani myślał się wyprowadzać, do akcji wkroczył komornik. - czytamy w serwisie Thecity . Eksmisja zajmie kilka dni, a komornikiem jest Ryszard Moryc, ten sam, który na zlecenie ratusza usuwał kupców z hali KDT na pl. Defilad.

Co pojawi się w dawnym Trafficu? Również księgarnia, tyle, że należąca do sieci Matras. Trudno zresztą, by w tym miejscu pojawiło się coś innego. Warszawiacy od lat korzystali z czytelni, księgarni i Wi-Fi w tym miejscu.

We wrześniu tego roku minie 100 lat odkąd rodzina Jabłkowskich wmurowała kamień węgielny pod budynek przy Brackiej. Po wojnie Dom Braci Jabłkowskich został znacjonalizowany, a w 2003 roku wynajęto go Trafficowi. Spadkobiercy walczyli o odzyskanie majątku aż 24 lata!

d3pfcw5

Wezwanie eksmisyjne od komornika nie zostało przez firmę odebrane*. Jak donoszą nasi czytelnicy, komornik już dziś wyłamał drzwi w Trafficu i rozpoczął eksmisję. *

d3pfcw5

Podziel się opinią

Share
d3pfcw5
d3pfcw5