Trwa ładowanie...

Z parkingów P+R do Strefy Kibica nie tak wygodnie

Kierowcy się skarżą.

Z parkingów P+R do Strefy Kibica nie tak wygodnie
d2f6tqj
d2f6tqj

Zarząd Transportu Miejskiego zachęca wszystkich kierowców do pozostawienia samochodu na parkingach P+R i skorzystania z komunikacji miejskiej w celu dotarcia do centrum Warszawy - tu, gdzie znajduje się Warszawska Strefa Kibica.

Jednak nie jest to takie proste, jak ZTM przedstawia. Po pierwsze, oznakowanie przygotowane na mistrzostwa są świetnie widoczne jedynie z perspektywy przechodnia. Kierowca samochodu, poszukujący podobnego oznakowania przy parkingach na obrzeżach miasta (specjalne tablice mają ułatwiać kibicom dotarcie do tych poarkingów, z których odjeżdżają do centrum autobusy miejskie), może mieć nie lada kłopot. Znaki sa po prostu za małe.

Kiedy kierowca znajdzie w końcu odpowiedni parking, spotka na nim wolontariuszy, którzy udzielą informacji o tym, jak dotrzeć na mecz na Stadion Narodowy lub na pl. Defilad. Przy parkingach postawiono specjalne kontenery do sprzedaży biletów ZTM.

Problemem może się okazać... godzina odjazdu autobusu. Autobusy bowiem mają odjeżdżać dopiero wtedy, kiedy zostaną zapełnione przez pasażerów.

Dla bezpieczeństwa, radzimy sprawdzić wcześniej lokalizację parkingów na stronie www.ztm.waw.pl

d2f6tqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f6tqj