Trwa ładowanie...

Z rzeki wyłowiono samochód. W środku znajdowały się zwłoki

W powiecie wołomińskim od tygodnia poszukiwana była kobieta, która zaginęła. Podróżowała wyłowionym w czwartek samochodem.
Share
Z rzeki wyłowiono samochód. W środku znajdowały się zwłoki
d1tclvb

*Mazowieckie. Ze zbiornika wodnego w miejscowości Stary Kraszew wyłowiono samochód. W środku znaleziono zwłoki. *

- Straż pożarna otrzymała po godz. 10 zgłoszenie o wystających nad powierzchnię wody relingach samochodu osobowego - mówi WawaLove.pl st. kpt. Grzegorz Daniłowicz z biura prasowego straży pożarnej w Wołominie. - Pojazd znaleziono w rzece Rządza, płynącej obok drogi ze Starego Kraszewa na Wolę Rasztowską - dodaje.

Z rzeki wyciągnięto samochód typu kombi. Wewnątrz znajdowały się zwłoki. W powiecie wołomińskim od tygodnia poszukiwana była kobieta, która zaginęła. W piątek, 14 kwietnia wyszła z pracy, wsiadła w samochód i miała wrócić nim do domu. Na miejsce jednak nie dotarła. Ostatni raz widziano ją w podwarszawskim Wołominie. Podróżowała wyłowionym w czwartek samochodem. - Nie jest potwierdzone, że to właśnie ona, ale sporo na to wskazuje - mówi Daniłowicz.

d1tclvb

Na miejscu są służby, które wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Przeczytajcie też: Sasin chce „przesunąć” pomnik Poniatowskiego sprzed Pałacu Prezydenckiego, aby postawić tam pomnik Lecha Kaczyńskiego?

d1tclvb

Podziel się opinią

Share
d1tclvb
d1tclvb