Trwa ładowanie...

Z wirtualnego świata do realiów dawnej Warszawy. GrabaGra(ł) z fanami w kultową grę

Uczestnicy wydarzenia mogli z przymrużeniem oka odkryć uroki dawnych czasów

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Z wirtualnego świata do realiów dawnej Warszawy. GrabaGra(ł) z fanami w kultową grę
d1pi7fn
d1pi7fn

30 września w warszawskim pubie Lolek, wszyscy pełnoletni fani gier mieli okazję spędzić czas z popularnym gamerem GrabaGra przy kultowej planszówce. Uczestnicy wydarzenia mogli z przymrużeniem oka odkryć uroki dawnych czasów, bo wszystko odbyło się w klimacie Warszawy z dawnych lat.

W ubiegłą sobotę, wszyscy pełnoletni fani gier, mieli okazję zagrać z jednym z najbardziej popularnych gamerów internetowych. GrabaGra może powalić się 87 tys. subskrybentów na swoim kanale YouTube, a jego fanpage na Facebooku gromadzi ponad 32 tys. fanów. Graba porzucił na jeden dzień wirtualny świat, by spotkać się z fanami i rozegrać partyjkę w poczciwą „Kolejkę”.

Tego dnia mokotowski pub Lolek pękał w szwach, a w powietrzu czuć było „ducha” dawnych czasów. W momencie otwarcia pudełka gracze przenosili się do zupełnie innej rzeczywistości, która kierowała się prawami i zasadami charakterystycznymi dla lat 80. XX wieku. Okazało się, że gra planszowa może wzbudzić mnóstwo emocji i niejednokrotnie bawić do łez. Nie mogło zabraknąć także trunku, którego charakterystyczny smak, jeszcze bardziej wprowadzał uczestników w klimat dawnych czasów.

Planszówki przeżywają obecnie prawdziwy renesans swojej świetności. Coraz częściej sięgamy po tego rodzaju rozrywkę, by urozmaicić spotkania w gronie przyjaciół. Królewskie Niefiltrowane postanowiło wykorzystać ten trend, jednocześnie dając konsumentom niepowtarzalną okazję odkrycia klimatu dawnej Warszawy. Jedną z nagród w promocji „Zgarniaj klawe fanty” jest kultowa gra planszowa, która pozwala wczuć się w klimat PRL-u i z przymrużeniem oka odkrywać uroki dawnych czasów.

Aby zapewnić sobie i swoim przyjaciołom rozrywkę na długie jesienne wieczory, wystarczy zebrać 35 kodów spod kapsli Królewskiego Niefiltrowanego w promocyjnych opakowaniach i zarejestrować je na stronie www.klawefanty.krolewskie.pl. W promocji do zgarnięcia także stylowe koszulki z grafiką „z tamtych lat” oraz vouchery dla 4 osób do escape roomu stylizowanego na mieszkanie z czasów PRL. Szczegóły promocji znajdują się na stronie www.krolewskie.pl .

d1pi7fn

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany
d1pi7fn

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pi7fn