Trwa ładowanie...

Za darmo: 18. Piknik Olimpijski w Parku Kępa Potocka

Jest to niepowtarzalna okazja, by spędzić czas w gronie, kibiców, sympatyków sportu oraz blisko 200 polskich medalistów olimpijskich.

Za darmo: 18. Piknik Olimpijski w Parku Kępa Potocka
d1wg0cj
d1wg0cj

Na 55 dni przed rozpoczęciem Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro, 11 czerwca w warszawskim Parku Kępa Potocka odbędzie się 18. Piknik Olimpijski. Tym razem imprezie towarzyszyć będą brazylijskie rytmy samby. Wstęp wolny.

W programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Na wszystkich czeka niezliczona ilość atrakcji, konkursów, pokazów, koncertów, wystaw, warsztatów edukacyjnych, animacji i gier. Wszędzie na uczestników czekać będą nagrody i upominki.

Organizatorzy przygotują ponad 50 stref poświęconych najróżniejszym, nie tylko olimpijskim sportom. Obok stanowisk promocyjnych wioślarstwa, żeglarstwa, lekkiej atletyki, tenisa, siatkówki, piłki nożnej, judo i zapasów zobaczymy nowe sporty i unikatowe konkurencje jak skimboard, buble football oraz gry rodem ze wczesnego średniowiecza: kręcenie worem, rzuty podkową, zabawy ze zwierzęcą skórą, przeciąganie liny oraz inne wspaniałe atrakcje.

Strefa promocyjna RIO 2016

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się też specjalna strefa promocyjna RIO 2016, w której przy dźwiękach samby uczestnicy będą mogli przenieść się na chwilę w do olimpijskiej Brazylii.

Wspaniałą zabawa i sportowe emocje gwarantowane. Jest to niepowtarzalna okazja, by spędzić czas w gronie, kibiców, sympatyków sportu oraz blisko 200 polskich, wspaniałych medalistów olimpijskich. Swoją obecność zapowiedzieli również przyszli bohaterowie, którzy będą walczyć o olimpijskie laury w Rio.

d1wg0cj

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich na 18. Piknik Olimpijski, który odbędzie się 11 czerwca, w godzinach: 12:00-18:30 w Parku Kępa Potocka w Warszawie.

Źródło: (olimpijski.pl)

d1wg0cj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wg0cj