Trwa ładowanie...

Za darmo: Akademia King Cross Praga

Cykl warsztatów podróżniczych dla dzieci

Za darmo: Akademia King Cross Praga
d25vc6p
d25vc6p

W marcu w Centrum Handlowym King Cross Praga rozpoczyna się cykl imprez dla dzieci – Akademia King Cross Praga – podczas których uczestnicy będą poznawać zabytki, kulturę i zwyczaje z różnych zakątków świata. Tematem pierwszych zajęć, które odbędą się 16 marca, będą Włochy.

Założeniem Akademii King Cross Praga jest edukacja najmłodszych w ciekawy i niestandardowy sposób. Wprawdzie uczestnicy warsztatów zasiądą w ławkach, ale wiedzę na temat różnych krajów zdobywać będą nie tylko na podstawie wykładów i opowieści, ale też poprzez zabawę. Zajęcia prowadzić będą studenci z Erasmus Student Network – osoby, które pochodzą z omawianego kraju, bądź odwiedziły go podczas studenckiej wymiany. Podczas 8 spotkań dzieciom zostaną przybliżone takie państwa jak Włochy, Francja, Egipt, Brazylia, Anglia, Meksyk, Stany Zjednoczone i Laponia.

Dzieci biorące udział w warsztatach otrzymają Paszporty Podróżnika, w których, jako potwierdzenie uczestnictwa w kolejnych zajęciach, stawiane będą pieczątki. Najbardziej wytrwali uczestnicy Akademii King Cross Praga, za zebranie określonej ilości pieczątek otrzymają nagrody – edukacyjne gry o tematyce podróżniczej. Nagrody wręczane będą na zakończenie każdego semestru.

Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę, 16 marca, a ich tematem będą Włochy. Poza nauką podstawowych zwrotów po włosku dzieciom, zapoznaniu się z historią, geografią i zabytkami kraju maluchy będą lepić pizzę z masy plastycznej.* Dowiedzą się także jak Włosi obchodzą Święta Wielkanocne, spróbują słodkich bab włoskich oraz wielkich czekoladowych jaj.*

d25vc6p

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 12:00 – 14:00 na placu przy restauracji McDonalds.

Program spotkań:
- 16 marca (sobota) - Włochy
- 13 kwietnia (sobota) - Francja
- 11 maja (sobota) - Egipt
- 15 czerwca (sobota) - Brazylia
- 14 września (sobota) - Anglia
- 12 października (sobota) - Meksyk
- 16 listopada (sobota) - Stany Zjednoczone
- 7 grudnia (sobota) - Laponia

Centrum Handlowe King Cross Praga

ul. Jubilerska 1/3

d25vc6p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25vc6p