ycipk-2c1f5p

Za darmo: American Dream!

Filmy, koncerty, wykłady i spotkania
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: American Dream!
ycipk-2c1f5p

Ambasada Amerykańska w Warszawie i Klubokawiarnia Grawitacja zapraszają na cykl wydarzeń poświęconych kulturze amerykańskiej, który rozpocznie się 24 sierpnia i potrwa do 21 września 2012 r. Celem projektu jest przybliżenie kultury amerykańskiej mieszkańcom Warszawy. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy. Partnerem projektu jest Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dystrybutor Filmowy Best Film. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Pierwszy tydzień cyklu poświęcony będzie podróżom po USA, o których na środowym spotkaniu opowie dziennikarka, korespondentka w USA, podróżniczka i autorka książki „Droga 66” Dorota Warakomska oraz dyplomata z Ambasady Amerykańskiej.

W drugim tygodniu przedstawiciele Ambasady Amerykańskiej oraz Ośrodka Studiów Amerykańskich opowiedzą o edukacji w USA i studiach amerykanistycznych w Warszawie. W trzecim tygodniu Zastępca Attaché Kulturalnego Ambasady Amerykańskiej skupi się na wielokulturowości i LGBT w USA. Ostatnie spotkanie poprowadzi dyrektor Ośrodka Studiów Amerykańskich profesor Bohdan Szklarski na temat systemu wyborczego w USA.

ycipk-2c1f5p

American Dream”, czyli amerykański miesiąc objęty jest honorowym patronatem burmistrza Dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy. Ośrodek Studiów Amerykańskich UW oraz Dystrybutor Filmowy BestFilm są partnerami projektu.

Więcej informacji na ten temat na tej STRONIE . Najświeższe informacje na temat cyklu będzie można znaleźć na Facebooku Ambasady oraz na Facebooku Klubokawiarni Grawitacja (ul. Browarna 6).

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c1f5p

ycipk-2c1f5p
ycipk-2c1f5p