Trwa ładowanie...

Za darmo: Animi Music Festival 2014

Artyści z Polski, Niemiec, Ukrainy, Węgier, Słowacji, Czech i Włoch oraz po raz pierwszy z Francji

Za darmo: Animi Music Festival 2014
d4g9nsy
d4g9nsy

Jutro, 19 czerwca rusza Animi Music Festival.W festiwalu wezmą udział młodzi i utalentowani artyści z Polski, Niemiec, Ukrainy, Węgier, Słowacji, Czech i Włoch oraz po raz pierwszy z Francji. Uczestnicy AMF prezentują w jednym miejscu i czasie twórczość muzyczną wywodzącą się z różnych tradycji, kultur i stylów.

Nasze przedsięwzięcie służy przede wszystkim wzajemnemu poznaniu, zbliżeniu i wymianie doświadczeń oraz popularyzacji muzyki polskiej i światowej - mówią organizatorzy - W ramach Festiwalu odbędą się cztery koncerty. Jednym z nich będzie wyjątkowy Koncert Multimedialny. Użyjemy najnowocześniejszych technologii oświetlenia, wykorzystując w kompozycjach taśmę a także komputery i obraz.

Ciekawym wydarzeniem będzie również koncert w pełni poświęcony muzyce wyszehradzkiej Music From Visegrad. Młodzi artyści będą prezentować muzykę klasyczną, ale przede wszystkim pokażą świat ich tradycyjnej muzyki ludowej. Ważnym elementem Festiwalu jest również udział w nim gości honorowych. W poprzednich latach festiwal zaszczycili swoim udziałem m.in. Waldemar Malicki, Konstanty Andrzej Kulka, Grupa MoCarta, Radosław Sobczak, Tomasz Strahl czy Marcin Wyrostek.

d4g9nsy

Na wszystkie koncerty wstęp wolny

Program festiwalu:
19.06 godz. 16.00 Amfiteatr Bemowo / gościnnie ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO
20.06 godz. 19.00 Muzeum Historii Żydów Polskich gościnnie JANUSZ WAWROWSKI & MARCIN ZDUNIK
21.06 godz. 19.00 Centrum Kultury Izabelin gościnnie KAROL DOBROWOLSKI & MICHAŁ KULENTY
22.06 godz. 16.00 Galeria Porczyńskich / gościnnie MAZO HORN QUARTET

d4g9nsy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g9nsy