Trwa ładowanie...

Za darmo: bezpłatne zajęcia prozdrowotne na Bemowie

W ofercie aeroboks, pilates, joga, ABT, aqua aerobik, tai chi, nauka tańca i wiele innych!

Za darmo: bezpłatne zajęcia prozdrowotne na Bemowie
d1030gk

Polecamy bezpłatne zajęcia prozdrowotne organizowane przez Dzielnicę Bemowo w 2014 roku. Dziś o godz. 10:00 rozpoczęły się zapisy. Wśród zajeć znaleźć można m.in. pilates, jogę, zajęcia taneczne i sztuki walki. W tym roku Bemowo przygotowało aż 2014 miejsc dla mieszkańców, którzy są zameldowani na Bemowie lub płacą tutaj podatki.

Uruchomiona została specjalna strona internetowa www.zapisy.bemowo.waw.pl , na której zamieszczone są formularz rejestracyjny oraz pełen harmonogram zajęć. Zapisy poprzez formularz internetowy potrwają do 16 stycznia, do godz. 18:00. Uruchomiona zostanie także specjalna infolinia - nr. tel. (22) 398 60 76, która będzie czynna codziennie od 13 do 16 stycznia w godz. 10:00-18:00. Dzwoniąc na podany wyżej numer telefonu będzie można nie tylko zapisać się na zajęcia, ale także uzyskać szczegółowe informacje o przygotowanej przez Dzielnicę Bemowo ofercie.

d1030gk

Każdy mieszkaniec Bemowa może zgłosić swoje uczestnictwo na nieograniczoną liczbę zajęć. Wybierając dane zajęcia deklaruje się gotowość do uczestnictwa w nich, w zaznaczonym przez siebie dniu i godzinie.

Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, a po raz pierwszy o kwalifikacji do grup zdecyduje losowanie elektroniczne. Wyniki losowania zostaną opublikowane na stronie internetowej zapisów w dniu 22 stycznia 2014 r. Ponadto każda osoba o fakcie przypisania do danej grupy zostanie poinformowana listownie na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym. Pierwszy semestr rozpocznie się 3 lutego.

Zajęcia skierowane są dla osób zameldowanych na Bemowie lub osób rozliczających podatek dochodowy w Urzędzie Skarbowym Warszawa-Bemowo.

d1030gk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1030gk