Trwa ładowanie...

Za darmo: bieg karnawałowy na Bródnie

Warunkiem uczestnictwa jest... strój karnawałowy

Za darmo: bieg karnawałowy na Bródnie
d3hdbl6
d3hdbl6

Parkrun to bieg na dystansie 5 kilometrów. Kolejna edycja odbędzie się w sobotę o godz. 9:00 rano. Udział w biegu jest bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja. Bieg odbywa się w parku Bródnowskim.

Tym razem organizatorzy zapraszają na ciekawy bieg karnawałowy! - 7 lutego robimy w naszym parku karnawałowy parkrun. Niech poniesie Was fantazja przy wyborze stroju na bieg. Zaproście znajomych do udziału i pokażmy, że potrafimy się świetnie bawić w środku zimy. Będą super pamiątkowe zdjęcia, a na mecie tradycyjnie herbatka, dobre ciasto i bąbelki w postaci Piccolo - informują.

Warunkiem uczestnictwa w tym biegu jest strój karnawałowy.

Gdzie: Park Bródnowski
Kiedy: 7 lutego (sobota) 2015 r., start o godzinie 9:00
Dystans: 5 kilometrów (2 pętle po parku)

d3hdbl6

O parkrun

Parkrun to oddolna inicjatywa stworzona przez biegaczy dla biegaczy. Do udziału zaproszeni są wszyscy, także rodzice biegający ze swoimi dziećmi (także w wózkach) oraz biegacze ze swoimi czworonogami.

Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja, a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie.

Oprócz udziału w biegach, uczestnicy proszeni są o udział w charakterze wolontariuszy i pomocy przy ich organizacji. Wolontariat w parkrun pozwala na utrzymanie niekomercyjnego charakteru inicjatywy oraz umożliwia organizację bezpłatnych biegów.

d3hdbl6
d3hdbl6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hdbl6