Trwa ładowanie...

Za darmo: całodniowa wycieczka rowerowa

"Liw - plażowanie i zwiedzanie" w najbliższą sobotę

Za darmo: całodniowa wycieczka rowerowa
d2eant7
d2eant7

Serwis Łazik zaprasza na całodniową wycieczkę połączoną ze zwiedzaniem zamku w Liwie. Będziemy jechać głównie lokalnymi drogami asfaltowymi w średnim tempie około 15-20 km/h - mówi Mariusz Ładziak, organizator wycieczki - W trakcie wycieczki planowany jest postój na lody w Jadowie oraz na plaży nad Liwcem w Węgrowie. Zwiedzimy również Muzeum Zbrojownię na Zamku w Liwie oraz malowniczy Rezerwat Moczydło.

Trasa (78km): Sadowne Węgrowskie (PKP) - Stoczek - Majdan - Rezerwat Moczydło - Jeziorka Kałęczyńskie - Tchórzowa - Poszewka - Węgrów (plaża) - Krypy - Liw (zamek, 41 km) - Zawady - Popielów - Turna - Górki-Borze - Jaczew - Rowiska - Kąty - Myszadła - Jadów - Urle (PKP).

W wycieczce może wziąć udział każda osoba posiadająca sprawny rower, kondycję umożliwiającą pokonanie sugerowanego dystansu oraz ochotę na wspólne rowerowanie. Nie ma limitu zgłoszeń. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 czerwca, o godzinie 8:50 przy kasach na Dworcu Wileńskim. Każdy w własnym zakresie kupuje bilet na pociąg KM do stacji Sadowne Węgrowskie i powrotny (koszt biletu to około 21,40 PLN w obie strony, rower jedzie za darmo).Odjazd pociągiem o godzinie 9:08. Po zakończeniu wycieczki uczestnicy wrócą pociągiem z Urli. Planowany powrót na Dworzec Wileński 19:00-20:00. Wstęp wolny.

d2eant7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eant7