Trwa ładowanie...
dp3ebot

Za darmo: cotygodniowe biegi Parkrun na Żoliborzu i Pradze

Bezpłatne biegi na 5 km - impreza inauguracyjna na Żoliborzu już 12 kwietnia!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: cotygodniowe biegi Parkrun na Żoliborzu i Pradze
dp3ebot

Wszystkim fanom biegania polecamy cykliczną imprezę, która stale odbywa się w Parku Skaryszewskim, a na Żoliborzu startuje w sobotę, 12 kwietnia 2014 roku o godzinie 9.00 rano w Parku Kępa Potocka.

Czytaj również: Nadciąga Runmageddon [WIDEO]

Parkrun Warszawa-Żoliborz i Warszawa-Praga to cotygodniowy bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu. Start w każdą sobotę o godzinie 9:00 rano, będzie można spróbować swoich sił na wspomnianym dystansie. Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny, a do tego będzie można otrzymać nagrody ufundowane przez sponsora.

dp3ebot

Aby wziąć udział w biegu, należy się zarejestrować na stronie www.parkrun.pl , następnie wydrukować i zabrać ze sobą na bieg indywidualny kod uczestnika.

link do wydarzenia na Żoliborzu

link do wydarzenia na Pradze

Parkrun to oddolna inicjatywa stworzona przez biegaczy dla biegaczy. Oprócz udziału w biegach i przestrzeganiu powyższych zasad, uczestnicy proszeni są o udział w charakterze wolontariuszy i pomocy przy organizacji biegów. Wolontariat w parkrun pozwala na utrzymanie niekomercyjnego charakteru inicjatywy oraz umożliwia organizację bezpłatnych biegów.

dp3ebot

Do udziału w parkrun organizatorzy zachecają wszystkich, w tym rodziców biegających ze swoimi dziećmi, również w wózkach, jak i biegaczy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi!__

Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

dp3ebot

Podziel się opinią

Share
dp3ebot
dp3ebot