Trwa ładowanie...

Za darmo: czerwcowe spotkania BoboCamp

Na Saskiej Kępie, w kawiarni FikuMIkuCafe będzie można porozmawiać o naturalnym pieluchowaniu i o nosidle Tonga. Na Kabaty zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w warsztacie chustonoszenia

Za darmo: czerwcowe spotkania BoboCamp
d4btzwr
d4btzwr

17 i 21 czerwca, na Saskiej Kępie i Kabatach będzie okazja, aby porozmawiać o naturalnym pieluchowaniu, nosidle Tonga i chustowaniu.

W kawiarnii FikuMikuCafe spotkanie odbędzie się 20 czerwca, o godzinie 12.00.****

Paulina Dudek opowie o naturalnym pieluchowaniu, a Agnieszka Kasprzak o nosidle Tonga. Paulina Dudek jest z BoboCampem od pierwszego spotkania i chyba żadnego nie opuściła. Paulina jest mamą Hani, doradczynią noszenia ClauWi i instruktorką masażu Shantala. Propaguje i uwielbia budowanie bliskości z dzieckiem oraz wychowanie bez przemocy. BLW i pieluchy wielorazowe uważa za naturalnie genialne. Wspiera mamy w odnalezieniu się w nowej, premierowej roli.

Natomiast Agnieszka Kasprzak jest mamą Tymka i dzięki uprzejmości Sklepuwkropki.pl mogła przetestować nosidło Tonga. Na czerwcowym spotkaniu opowie nam o swoich wrażeniach i odczuciach dotyczących tego nosidła.

d4btzwr

Kolejne spotkanie BoboCamp to już Kabaty, 21 czerwca o godzinie 10.00, w kawiarni HockiKlocki. Tam wszyscy, którzy chcą nosić dziecko w chuście nauczą się, jak zawiązać malucha szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Warsztat chustowy poprowadzą dwie mamy – Paulina Dudek i Agnieszka Fabianowicz. Dziewczyny tworzą świetny team szkolący w chustonoszeniu.

Czerwcowe spotkania BoboCamp są ostatnimi przed wakacjami, ale nie ostatnimi w tym roku. W wakacje również będzie okazja, aby się spotykać, jednak ze względu na urlopowe nastroje będą to spotkania plenerowe.

Więcej informacji o najbliższych bezpłatnych spotkaniach BoboCamp znajdziecie na stronie www.bobocamp.pl i www.Facebook.com/bobocamppl.

d4btzwr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4btzwr