Trwa ładowanie...

Za darmo: „d o w n_u s” w Teatrze IMKA [WIDEO]

O misternie tkanych planach i o „chwili”, która jednym ślepym machnięciem zmusza nas, by wszystkie klocki ustawiać na nowo...

Za darmo: „d o w n_u s” w Teatrze IMKA [WIDEO]
d4g9nsy
d4g9nsy

Marta i Wojciech właśnie „meblują swoje wspólne życie”. Ona – kobieta czynu, wzięta prawniczka; on – trochę usuwa się jej z drogi. Mają perfekcyjnie ułożony plan na przyszłość, w którym wszystkie klocki idealnie do siebie pasują. I nagle pojawia się informacja, że... być może, ale jeszcze nie na pewno, ale jednak najprawdopodobniej, w ich życiu pojawi się „inny”.

- W spektaklu biorą udział znani aktorzy warszawskich i krakowskich scen (m.in. Magdalena Walach ("Komisarz Alex"), Marcin Sianko)
. „d o w n_u s” to prowokacyjny spektakl o inności, strachu przed nią i o nieprzewidywalności losu. O misternie tkanych planach i o „chwili”, która jednym ślepym machnięciem zmusza nas, by wszystkie klocki ustawiać na nowo - opowiada Wawalove.pl Joanna Chwastek z Teatru IMKA. - Projekt ma charakter niekomercyjny i będzie tylko jednorazowo, dlatego zależy nam, aby informacja o projekcie dotarła do jak największej liczby odbiorców z Warszawy.

d4g9nsy

Spektakl odbędzie się 9 grudnia 2014 roku o godz. 19:00 w Teatrze IMKA, ul. M. Konopnickiej 6.
WSTĘP WOLNY (można dokonać wcześniejszej rezerwacji pod adresem joanna.chwastek@graal.org.pl ).

Bogdan T. Graczyk „d o w n_u s”
Reż. Dariusz Starczewski
Scen. Anna Sekuła
Muz. Przemysław Sokół
Wyst. Magdalena Walach, Marcin Sianko, Anka Graczyk, Zuzanna Grabowska, Sławomir Rokita
Oraz: Zuzanna Hoffman, Maria Kalisz, Anna Zaręba, Jerzy Godawski, Karol Kadłubek
Prod. Magdalena Chaszczyńska, Prezes Stowarzyszenia GRAAL
Premiera: 3 kwietnia 2012, Teatr Scena STU

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Osobowości Dzieci GRAAL z Krakowa, projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz środków z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Patronat honorowy nad spektaklem objął m.in. Minister Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Małopolskiego, Arcybiskup Metropolita Krakowski.

d4g9nsy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g9nsy