Trwa ładowanie...

Za darmo: Dni Owarte w Astanga Yoga Studio

Podczas dwóch dni imprezy będą m.in. porady masażystów, coaching zdrowia, zajęcia z jogi, capoeiry i medytacji, koncerty, występy grup tanecznych i wystawa zdjęć

Za darmo: Dni Owarte w Astanga Yoga Studio
d2f6tqj
d2f6tqj

Program Dni Otwartych jest kierowany nie tylko do osób kochających jogę. Ci, którzy preferują mniej stateczne formy ruchu takie, jak taniec, czy capoeira, też znajdą coś dla siebie.

Zajęcia przygotowane są dla dorosłych i dzieci.* Będzie można skorzystać z porady masażystów, wziąć udział w coachingu zdrowia. Przewidziana jest również wystawa zdjęć Sławomira Haratyma i Justyny Radzymińskiej oraz performance Adama Adamonis Krawczyk i grupy Organic Dance. Sobotni dzień zakończy koncert "Do Radości Trio". W niedzielę natomiast będziemy mogli wziąć udział w medytacji dźwiękiem, którą zaprezentują Magdalena Mroczkowska i Jacek Studziński na misach tybetańskich i kryształowych. Zgodnie z wierzeniami wschodnich kultur masaż dźwiękiem łagodzi ból, wspomaga odprężenie, wspiera konwencjonalne metody leczenia przy dolegliwościach natury fizycznej, emocjonalnej i umysłowej. A to wszystko przy wyśmienitym poczęstunku wegańsko-wegetariańskim.*

Strefa Ruchu Happy Bee

Tu oprócz zajęć takich jak pilates, capoeira, kalari, będzie można wziąć udział w nietypowych autorskich warsztatach organic body space, czy organic rodzic-dziecko. W ramach strefy ruchu będzie można również skorzystać z porady masażystów, oraz coachingu zdrowia.

Astanga Yoga Studio

To miejsce gdzie przewidziane są zajęcia dla miłośników jogi. W ramach dni otwartych będzie można wybrać się na astanga joga, vinyasa, jogę łagodną, rozciągającą, czy dla początkujących. Wszystko to proponuje i uczy Astanga Yoga Studio w tradycyjnym stylu Mysore.

DNI OTWARTE odbędą się 12-13 października 2013, przy ul. Gałczyńskiego 4

Wstęp wolny

Więcej szczegółów na: www.happybee.pl ; www.astanga.pl

d2f6tqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f6tqj