Trwa ładowanie...

Za darmo: "Dyplomacja w biznesie"

Świetne debaty o dyplomacji z udziałem znanych gości. Warto!

Share
Za darmo: "Dyplomacja w biznesie"
d47acww

W Muzeum Łazienki Królewskie po raz kolejny odbędzie się spotkanie „Dyplomacja w biznesie” z cyklu debat dyplomatycznych. Wśród zaproszonych gości m.in. Andrzej Olechowski, Henryka Bochniarz i Sławomir Klimkiewicz.

Czego możemy się tam nauczyć? Globalny kryzys gospodarczy lat 2008-2009 i jego kolejne odsłony dobitnie uzmysłowiły, jak bardzo globalizacja przyczyniła się do wzrostu wzajemnej zależności państw i ich gospodarek. W warunkach kryzysu ponownie odżyły dyskusje na temat roli państwa w gospodarce. - piszą organizatorzy debat z Collegium Civitas.

„Gospodarka, głupcze” – co słowa ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Billa Clintona sprzed 20 lat oznaczają dzisiaj dla stosunków międzynarodowych? Jaka jest rola polityki zagranicznej państwa w promowaniu jego gospodarki i wspomaganiu zagranicznej ekspansji? Na ile realne staje się zagrożenie w postaci nasilenia się praktyk protekcjonistycznych? Jak polska dyplomacja – klasyczna i publiczna – wspiera polski biznes poza granicami kraju? - Te i inne, istotne dla wszystkich zagadnienia będą poruszanie na spotkaniu. Będzie też można porozmawiać o tym z gośćmi Łazienek.

d47acww

Moderatorem spotkania będzie dr Julian Pańków – wykładowca Collegium Civitas. W latach 90-tych koordynator i uczestnik projektów wspierających reformy gospodarcze w szeregu krajów przechodzących transformację systemową, m.in. w Rosji, w państwach Azji Centralnej, w Bułgarii.

Start 20 listopada (wtorek), godz. 18.00, Pałac na Wyspie, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Wstęp wolny!

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d47acww

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47acww
d47acww