Trwa ładowanie...

Za darmo: Dzień Inspiracji

Wystąpi TEATR PO 40, a wieczorem wraca cykl nauki tańców warszawskich przy muzyce na żywo!

Za darmo: Dzień Inspiracji
d380g7i
d380g7i

Już w sobotę na Scenie Hoża 51 odbędzie się Dzień Inspiracji. Wystąpi znakomity TEATR PO 40 z Zegrza. To grupa dojrzałych kobiet, które pod przewodnictwem Betiny Dubiel tworzy własny teatr. Nie zwracają uwagi na to, że wiek, kiedy zazwyczaj debiutuje się na scenie, mają już za sobą. Pasja i bardzo cenny w aktorstwie bagaż doświadczeń, to ich wielka siła.

Czytaj również: Warszawska zbiórka snów

Staszek Dembski, szef artystyczny Teatru Pijana Sypialnia : "Dla artystek TEATRU PO 40 nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego cieszymy się na to, że te niezwykłe kobiety zaprezentują się na naszej scenie na samym początku roku. Chcemy pokazać wszystkim, że jedynym ograniczeniem w spełnianiu swoich marzeń jesteśmy my sami. One są namacalnym dowodem na to, że „da się”."

Nauka tańców warszawskich

Po spektaklu przewidziano rozmowę z artystkami TEATRU PO 40, a o godzinie 19:00 rozpocznie się kolejna już * nauka tańców warszawskich .* Każdy będzie mógł spróbować zatańczyć polkę i walczyka. Pomogą w tym artyści Teatru Pijana Sypialnia, pomoże muzyka na żywo. Nie zabraknie warszawskich piosenek.

d380g7i

Kiedy: 4 stycznia (sobota), godz. 17:00 (Teatr Po 40) i 19:00 (Nauka tańców warszawskich)

Gdzie: Scena Hoża 51, Śródmieście

O artystach

TEATR PO 40 powstał dwa lata temu. W Zegrzu w Klubie Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki działa od września 2012r. Aktorzy w tym roku z spektaklem „Znikalność” brali udział w eliminacjach na szczeblu Wojsk Lądowych do XVI Przeglądu Form Scenicznych Wojska Polskiego, gdzie zajęli I miejsce i nagrodę indywidualną za reżyserię. W Listopadzie teatr uczestniczył w Przeglądzie Teatralnym „Garderoba Białołęki”, gdzie za spektakl otrzymał nagrodę specjalną za poruszaną tematykę

Teatr Pijana Sypialnia to grupa młodych artystów, absolwentów i uczniów studia aktorskiego, które działa przy teatrze. Ze swoimi inicjatywami chcą być blisko ludzi. Dlatego występują w kawiarniach, na podwórkach starych kamienic, a nawet… w tramwajach. W rankingu krytyków miesięcznika „Teatr” ich spektakl i Zespół został wyróżniony, jako jedno z najciekawszych wydarzeń artystycznych w sezonie 2012/2013 w kategorii OFF.

d380g7i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d380g7i