Trwa ładowanie...

Za darmo: Dzień Tajski

Tajska kuchnia, tajski masaż, tajskie ubrania i wiele innych tajskich atrakcji

Za darmo: Dzień Tajski
d3ct1r0
d3ct1r0

Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie oraz Etnobutik "Etnikana" zapraszają na Dzień Tajski, który odbędzie się w następną sobotę (24 listopada). W programie m.in. pokaz masażu, poczęstunek przygotowany przez Ambasadę Tajlandii, wystawa tradycyjnych strojów grup etnicznych, prezentacje zdjęć z Tajlandii. Wstęp na wydarzenia jest w większości wolny, płatne są jedynie warsztaty dla dzieci.

Program:

12.00-13.30

W KRAINIE BIAŁEGO SŁONIA – warsztaty dla małych podróżników, gry i zabawy z Tajlandii. Na pamiątkę dzieci otrzymają zmywalny tajski tatuaż. Warsztaty przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat. Liczba miejsc ograniczona. Prowadzenie: Tomasz Madej (MAiP). O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń: tomaszmadej@muzeumazji.pl. W temacie maila należy wpisać nazwę warsztatu, natomiast w treści imię dziecka. Bilet na warsztaty: 15 zł (dziecko). Rodzice mogą towarzyszyć dzieciom nieodpłatnie.
14.00 – 15.00

SAK YANT – MAGICZNY TATUAŻ Z TAJLANDII – prezentacja multimedialna Tomasza Madeja, pracownika MAiP oraz autora bloga poświęconego tatuażowi etnicznemu: http://tatuazetniczny.blogspot.com/.
15.00 – 16.00

d3ct1r0

DAR BOGÓW. TYSIĄCE LAT JEDWABNEJ TRADYCJI – prelekcja Felicji Bilskiej, dziennikarki, autorki wielu przewodników po świecie, pilotki wycieczek, miłośniczki kultury i rzemiosła Azji oraz właścicielki warszawskiej galerii-butiku Etnikana (www.etnikana.pl).

16.00 – 17.00

NUAD BORAN. MASAŻ TAJSKI, CZYLI JOGA DLA LENIWYCH – prelekcja i pokaz masażu Bartosza Bobkowskiego, etnografa i antropologa kultury, jogina i masażysty oraz współtwórcy Projektu Dharmy (www.dharma.org.pl). Szlify w masażu i jodze zdobywał m.in. w Tajlandii w Sunshine Massage School (Chiang Mai) akredytowanej przez tajskie Ministerstwo Zdrowia i Edukacji.

17.00 – 18.00

d3ct1r0

IMPRESJE TAJSKIE W OBIEKTYWIE SYLWII HUBER - slajdowisko Sylwii Huber, podróżniczki, fotografki, współwłaścicielki warszawskiego biura podróży ASLEMA TOURS (www.aslematours.pl), która przez wiele lat pracy jako pilotka i rezydentka odkryła pasję utrwalania ulotnych chwil, ludzi i krajobrazów w formie fotografii podróżniczej.

Dodatkowe atrakcje:

ETNO BAZAR - w trakcie imprezy sprzedaż oryginalnej biżuterii, tekstyliów i rękodzieła z Tajlandii – etno butik ETNIKANA (www.etnikana.pl).

STROJE ETNICZNE TAJLANDII – mini wystawa tradycyjnych strojów grup etnicznych, zamieszkujących Tajlandię z kolekcji Felicji Bilskiej.

d3ct1r0

PRZYSMAKI KUCHNI TAJSKIEJ – poczęstunek przygotowany przez Ambasadę Królestwa Tajlandii w Polsce.

Ponadto:

AFTER PARTY - Po zakończeniu imprezy zapraszamy od 20:00 do kawiarni podróżniczej „Południk Zero” (ul. Wilcza 25; www.poludnikzero.pl) na after party, w trakcie którego będzie można porozmawiać w luźnej atmosferze o Tajlandii i podróżach, posłuchać azjatyckiej muzyki, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami.


DZIEŃ TAJSKI
Galeria Azjatycka, ul. Freta 5

Sobota (24 listopada), godz. 12:00 - 18:00

d3ct1r0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ct1r0