Trwa ładowanie...
festiwal
Luiza Poreda
14-02-2013 09:40

Za darmo: Ekscytująca walentynkowa noc dla każdego!

Każdy z przybyłych może wziąć udział w zabawie, w której otrzymuje jedną z sześciu kolorowych opasek, która co nie co o nim mówi

Za darmo: Ekscytująca walentynkowa noc dla każdego!
d2u9dkh
d2u9dkh

Jedyna w swoim rodzaju impreza walentynkowa, na której faktycznie można odnaleźć drugą połówkę albo … trzeciego do trójkąta. Stowarzyszenie „bez!miar” wraz z klubem Toro zgotują niezapomnianą noc dla tych, którzy z pompą chcą zakończyć Święto Zakochanych! Każdy z przybyłych może wziąć udział w zabawie, w której to otrzymuje jedną z sześciu kolorowych opasek, która co nie co o Was mówi. Do wyboru będą:

- Szukam jego
- Szukam jej
- Zajęty/-a
- Szukam do trójkąta
- Płeć nie gra roli
- Naleśniki(!)

Ostatnia z opcji jest dla tych, którzy nie są pewni, czego szukają.

W trakcie imprezy odbędą się również występy Drag Kings a zaśpiewa dla Was Monika Mo-Jo Jarosińska! Imprezę rozkręca Dj Will See.
WSTĘP: FREE

CEGIEŁKA: 5 pln

Monika Mo-Jo Jarosińska - polska aktorka i piosenkarka; w 1995 r. ukończyła Studium Aktorskie "Lart-Studio" w Krakowie; następnie uczyła się w łódzkiej PWSFTviT na Wydziale Aktorskim, który ukończyła w 1999 r.; wraz z Zenonem Boczarą nagrała singel "First kiss", który podczas polskich eliminacji do Eurowizji 2005 zajął drugie miejsce; współpracowała z zespołem "Why not"; w 2011 roku wydała swój pierwszy polskojęzyczny singiel "Twój Smak"

d2u9dkh

Wydarzenie odbywa się w ramach VII Festiwalu Równe Prawa Do Miłości. www.frpdm.pl

d2u9dkh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u9dkh