Trwa ładowanie...

Za darmo: Festyn sąsiedzki. Plus "Kino na kamienicy"

"To miejsce dla wielu mało znane i nieodkryte"

Za darmo: Festyn sąsiedzki. Plus "Kino na kamienicy"
d2yve8g
d2yve8g

Grill sąsiedzki, przedstawienie cyrkowe, warsztaty oraz seans filmowy na ścianie bloku - wszystko to czeka tych, którzy wybiorą się w sobotę na warszawski Targówek.

Już 27 sierpnia odbędzie się tam festyn, kolejna odsłona Kina na B(l)oku realizowanego do tej pory w przestrzeni bródnowskiego blokowiska. Tym razem organizatorzy zapraszają na Targówek - To miejsce dla wielu mało znane i nieodkryte, kojarzące się jednoznacznie. Prawda, jak to zazwyczaj bywa, jest zupełnie inna. Targówek Fabryczny to kilka tysięcy osób, które zamieszkują głównie kamienice. Stąd pomysł na Kino na Kamienicy - wyjaśniają.

Program

Godz. 16.00 – grill sąsiedzki. Należy przynieść własne jedzenie, grill oraz ognisko zapewniają organizatorzy - Cafe Sąsiad - plener (ul. Księcia Ziemowita 16)

Godz. 17.00 - warsztaty recyklingowe Bożeny Wiśniewskiej plastyka, nauczyciela i florystyki, instruktorki DK Świt. Podczas zajęć uczestnicy wezmą udział w zabawach plastycznych poprzez poznawanie, projektowanie i budowanie form architektonicznych. Zajęcia wprowadzą w tajniki otaczającego świata, zachęcą do poznawania, obserwowania i kształtowania środowiska, uwrażliwią na estetykę przestrzeni, na potrzeby innych, podniosą świadomość architektoniczną, tym razem przy wykorzystaniu materiałów z recyklingu - Cafe Sąsiad - plener (ul. Księcia Ziemowita 16)

Godz. 18:00 – przedstawienie „Cyrk na walizkach” Pracowni Cyrkowej – okolice kamienicy przy ul. Rybieńskiej 21
„Cyrk na walizkach” to interaktywne przedstawienie w wyk. artystów Pracowni Cyrkowej oparte na sztuce cyrkowej, przenoszące widza w świat zabawy, niespodzianek i niezwykłego cyrku. Opowieść toczy się wokół niepozornej, trochę znoszonej walizki, która okazuje się być bardzo niezwykłym i tajemniczym przedmiotem, bowiem może pomieścić w sobie cały cyrk! Po przedstawieniu warsztaty cyrkowe.

d2yve8g

Godz. 19.00 – warsztaty kuglarskie Pracowni Cyrkowej - okolice kamienicy przy Rybieńskiej 21

Godz. 20.00 – "Bloki pełne historii" z muzyką na żywo w wyk. muzyków oraz mieszkańców osiedla - prezentacja zdjęć na ścianie budynku zebranych w ramach projektu "Bloki pełne historii" - ściana kamienicy przy Rybieńskiej 21 https://www.facebook.com/TargowekHistoria/

Godz. 20.30 - seans filmu "Hydrozagadka", reż Andrzej Kondratiuk (trzeba przynieść własne krzesło).

Kino na Kamienicy – Festyn Sąsiedzki
27 sierpnia 2016, Targówek, ul. Księcia Ziemowita 16, godz. 16.00

d2yve8g
d2yve8g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yve8g