Trwa ładowanie...

Za darmo: Finał projektu "Warszawa da się lubić"

Poznaj historię ulicy Grochowskiej na darmowym spacerze. Zobacz na wystawie fotograficznej, jak zmieniał się Grochów w ciągu ostatnich dwóch stuleci. Potańcz i pośpiewaj warszawskie szlagiery wraz z zespołem Cała Praga Śpiewa

Share
Za darmo: Finał projektu "Warszawa da się lubić"
d16bxfj

W najbliższą niedzielę, 15 września, w ramach finału projektu "Warszawa da się lubić" na Pradze Południe na warszawiaków czeka szereg darmowych atrakcji. Poznamy historię ulicy Grochowskiej na darmowym spacerze. Zobaczymy na wystawie fotograficznej, jak zmieniał się Grochów w ciągu ostatnich dwóch stuleci. Potańczymy i pośpiewamy warszawskie szlagiery wraz z zespołem Cała Praga Śpiewa. Zapraszają Stowarzyszenie Barwy Kultury oraz Klubokawiarnia Kicia Kocia. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

- SPACER PRZEWODNICKI PT.,,Historia Pragi Południe na tle historii ulicy Grochowskiej". W ramach spaceru odwiedzimy wybrane miejsca i obiekty przy Grochowskiej i w jej okolicach. Poznamy historię osób i instytucji, które przyczyniły się do jej przeobrażeń, rozwoju i unowocześnienia. Na spacer trzeba wziąć bilety komunikacji miejskiej (w trakcie spaceru będzie konieczność dwukrotnego skorzystania z komunikacji miejskiej).

Data i godzina spaceru: 31.008. 2013, godzina: 15:00
Miejsce spotkania: przed kościołem Matki Boskiej Zwycięskiej (ul. Grochowska 365)
Czas spaceru: ok.2 godzin.

d16bxfj

- * WYSTAWA HISTORYCZNO-FOTOGRAFICZNA PT. ,,Historia Pragi Południe na tle historii ulicy Grochowskiej"* prezentująca rozwój ulicy Grochowskiej na przestrzeni ostatnich dwóch wieków. Wystawa powstała w oparciu o historyczne materiały źródłowe i fotografie.

Otwarcie wystawy: godz. 17:00
Miejsce: Kawiarnia Kicia Kocia
ul. Garibaldiego 5a

- Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie występ amatorskiej grupy śpiewającej Cała Praga Śpiewa składającej się z podopiecznych Domu Dziennego Pobytu przy ulicy Brzeskiej 4, jak również innych zafascynowanych praskim folklorem seniorów oraz muzyków z zespołu Czessband.
Start: 17:00

d16bxfj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16bxfj