Trwa ładowanie...

Za darmo: Gillette Extreme Ride

Impreza snowboardowo-narciarska na na Górce Szczęśliwickiej!

Za darmo: Gillette Extreme Ride
d2d4bl8
d2d4bl8

Już 15 lutego (sobota) na Górce Szczęśliwickiej odbędzie się impreza snowboardowo-narciarska „Gillette Extreme Ride”. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i zainauguruje warszawskie ferie zimowe.

Impreza jest darmowa i skierowana zarówno do pasjonatów sportów zimowych jak i osób, które chcą po raz pierwszy spróbować swoich sił w podniebnych akrobacjach.

Dla uczestników imprezy stok na Górce Szczęśliwickiej zostanie bezpłatnie udostępniony na cały dzień i będzie podzielony na trzy sekcje rekreacyjno-sportowe:
- strefa przeszkód ślizganych (jibbing), w której zostanie ustawiona linia trzech przeszkód (raile, boxy).
- strefa skoków na poduszkę dmuchaną (Air Pad), czyli pneumatyczna poduszka do bezpiecznego amortyzowania skoków na snowboardzie i nartach.
- strefa skoczni Big Air, która jest konstrukcją śnieżną zapewniającą bezpieczne skoki.

W ciągu całego dnia we wszystkich będą się odbywały konkursy z nagrodami.Dodatkową atrakcją będą otwarte zawody w skokach na skoczni, na które została zaproszona polska czołówka w jeździe zarówno w snowboardzie jak i nartach. Podczas zawodów uczestnicy będą musieli sprawdzić się we wszystkich strefach, wykonując ekstremalnie trudne akrobacje. Pojawią się m.in. Szczepan Karpiel-Bułecka, Michał Alster i Michał Sąsiadek.

d2d4bl8

Wszystko przy dźwiękach klubowej muzyki granej na żywo przez DJ-a.

*Przeczytajcie też: Gdzie na narty lub sanki w Warszawie? *

d2d4bl8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d4bl8