Trwa ładowanie...

Za darmo: Gra miejska dla fanów komunikacji!

Roztargniony motorniczy potrzebuje Twojej pomocy!

Za darmo: Gra miejska dla fanów komunikacji!
d3z7nsa
d3z7nsa

Weź udział w grze miejskiej „Ochota na tramwaj” i uratuj ul. Bitwy Warszawskiej przed ogromnymi korkami! Start już 26 października.

- Poznajcie historię motorniczego Stefana, który przez roztargnienie pogubił sprzęt niezbędny do uruchomienia nowej linii tramwajowej. Tylko Wasza drużyna może mu pomóc, odkrywając tajniki miejskiej komunikacji - zachęcają organizatorzy imprezy.

Zadaniem uczestników gry będzie odnalezienie, m.in. dźwigni do zwrotnicy, kasownika, przystanku, czapki motorniczego i wagonu. Aby otrzymać każdy z wymienionych przedmiotów, drużyny będą musiały pokonać wiele przeszkód. Udział w grze jest bezpłatny. Trzy najlepsze drużyny otrzymają cenne nagrody.

W grze mogą wziąć udział drużyny od 3 do 5 uczestników. Osoby bez drużyny mogą połączyć się w zespoły. Zagrać może każdy, ale organizatorzy proszą jedynie, aby w każdej drużynie znalazła się (co najmniej) jedna pełnoletnia osoba.

d3z7nsa

Aby wziać udział w imprezie należy mailowi zarejestrować się do 25 października. Adres pod który należy wysyłać zgłoszenia to: glosnatramwaj@gmail.com. Możliwa jest również rejestracja drogą telefoniczną: 502933525.

Gra odbędzie się 26 października na terenie Ochoty. Start równo o 12.00 pod Centrum Handlowego Blue City.
Zabawa potrwa do godz. 15.00.

Więcej informacji znajdziecie na TEJ stronie.

d3z7nsa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z7nsa