Trwa ładowanie...

Za darmo: gra miejska „Ulice żydowskiej Warszawy”

Poznaj Muranów z innej perspektywy

Za darmo: gra miejska „Ulice żydowskiej Warszawy”
dc32k9g

Gra miejska to niepowtarzalna okazja by poznać swoje miasto z zupełnie inne strony – my poprowadzimy Was w miejsca, gdzie tętniło kulturalne życie przedwojennego Muranowa - zapraszają organizatorzy gry miejskiej "Ulice żydowskiej Warszawy, Centrum Kultury Jidysz - Razem z nami poznacie sekretne życie literatów warszawskich i odkryjecie ślady przeszłości żydowskiej Warszawy! Gra odbędzie się w tę niedzielę (21 października) i wystartuje w południe pod siedzibą Centrum Kultury Jidysz przy ul. Andersa 15.

Żeby wziąć udział w grze należy zebrać trzyosobową ekipę i zgłosić ją do udziału w grze pisząc maila na: jidysz@shalom.org.pl. Jeśli nie macie teamu, nie poddawajcie się – zgłoście się sami, organizatorzy stworzą dla Was drużynę. Dla uczestników przewidziane są nagrody, a po grze koncert przedwojennej piosenki w wykonaniu Grupy Teatralnej Warszawiaki.

Szanowne Proszepaństwo! Każden jeden kto ma chęć posłuchać sobie przedwojennech szlagierów, niech zajewania po fajrancie na koncert GT Warszawiaki! - zapraszają organizatorzy - Będzie klawo jak cho*era, bo sztamaki nadwyrężą swoje gardła specjalnie dla wasz, co by wskrzesić troszkie folkloru naszej dawnej kochanej Stolicy i nacieszyć warszawskiemi melodiami wasze uszy i serca! A więc ferajna, walić jak w dym!

dc32k9g

Po koncercie odbędzie się ogłoszenie wyników gry miejskiej.

Wydarzenie współfinansuje m.st. Warszawa-Śródmieście w ramach projektu "Czytanie żydowskiego Muranowa".

dc32k9g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc32k9g