Trwa ładowanie...

Za darmo: "Gra o tron" na UW

Konkurs wiedzy serialowej i książkowej, przebrania, wykład, projekcje oraz... potrawy z Westeros

Za darmo: "Gra o tron" na UW
d28c20v
d28c20v

Gratka dla fanów serialu "Gra o Tron" oraz sagi "Pieśń lodu i ognia" George'a R. R. Martina!Wszystkie piękne Damy oraz Lordów wielkich rodów z Westeros podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy na wydarzenie związane z czwartym sezonem serialu HBO „Gra o tron” - mówią organizatorzy wydarzenia na UW, które odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 19:00 - To czas, by panowie wyjęli z szafy swe lśniące zbroje i chwycili za miecz, a panie przywdziały powabne suknie. Stawcie się licznie, ażeby powtórnie stanąć w makiawelicznej walce o Żelazny Tron, w świecie pełnym intryg, kłamstw i krwi. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wstęp na wydarzenie możliwy będzie od godziny 19.00, gdy zacznie się wykład "Historia Westeros - od Podboju Aegona do Wojny Pięciu Królów". O godz. 20.00 w auli odbędzie się pokaz "making of" czwartego sezonu.

W międzyczasie rozegrane zostaną najważniejsze konkursy:
- konkurs wiedzy serialowej i książkowej "Gry o tron" (poziom podstawowy)
-* konkurs Cosplay, w którym jury wybierze najlepiej przebrane osoby*. Zachęcamy do przybycia w nawet najprostszych kreacjach! - mówią organizatorzy - Nagrodzimy nie tylko najlepszych. Zaś członkowie grupy Płaszcze i Suknie zaprezentują stroje ze świata Westeros.

d28c20v

Nagrody w konkursach ufundowało HBO. W holu głównym, oprócz możliwości zagrania w gry towarzyskie, po pokazie będzie można wiąż udział w rozmaitych konkursach z nagrodami.
- konkurs z wiedzy, poziom zaawansowany odbędzie się w Auli i przybierze formę teleturnieju, nagrodą w nim będzie płaszcz nocnej straży ufundowany przez "Płaszcz i Suknię". Osoby które zakwalifikują się z turnieju podstawowego, będą mogły brać udział w konkursie głównym.

W holu będzie również stoisko z potrawami prosto z Siedmiu Królestw! Na podstawie książki "Uczta Lodu i Ognia" organizatorzy przygotują szczyptę tego, czym raczyli się mieszkańcy Westeros! Proszą również o przyniesienie własnych potraw - najlepsze zostaną nagrodzone wspomnianą wyżej książką.

Na teren Uniwersytetu nie można wnosić ostrych narzędzi, dlatego prosimy o rozwagę osoby przychodzące w kostiumach. Na wszelki wypadek przygotowaliśmy depozyt - zaznaczają organizatorzy.

d28c20v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28c20v