Trwa ładowanie...

Za darmo: Grand Press Photo 2013

Na Dworcu Centralnym od jutra pojawi się 176 najlepszych zdjęć prasowych minionego roku!

Za darmo: Grand Press Photo 2013
d3vqyjh
d3vqyjh

Zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej Grand Press Photo 2013 – prezentację 176 najlepszych zdjęć prasowych minionego roku. Na wystawie zobaczymy również zdjęcia Samuela Arandy, zwycięzcy World Press Photo 2012.

Wystawa odbędzie się w ramach projektu Galeria Open na Dworcu Warszawa Centralna. Wernisaż odbędzie się 11 czerwca o godz. 19.00 na antresoli Dworca, a zdjęcia będzie możnaa oglądać aż do 20 czerwca. Ci, którzy się wybiorą, będą mogli zobaczyć wszystkie finałowe zdjęcia: 60 fotografii pojedynczych i 16 fotoreportaży, które zostały wybrane przez jury spośród ponad 4,8 tys. nadesłanych.

Po wernisażu odbędzie się warsztat fotograficzny przygotowany przez Akademię Nikona. Zajęcia poprowadzi Paweł Duma, fotograf, wykładowca Europejskiej Akademii Fotografii (od 2002) i Warszawskiej Szkoły Reklamy (2003-2006); współtwórca i główny wykładowca Akademii Nikona.

Żeby wziąć udział w zajęciach, należy przysłać zgłoszenie na adres gpp@akademianikona.pl. Uwaga: Liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

d3vqyjh

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo jest organizaowany od 2005 roku przez miesięcznik „Press”. Celem konkursu jest promowanie polskiej fotografii prasowej i podnoszenie jej jakości. Grand Press Photo jest konkursem dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, w agencjach fotograficznych oraz dla freelancerów.

d3vqyjh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vqyjh