Trwa ładowanie...
d4etgi0

Za darmo: Grand Press Photo 2013

Na Dworcu Centralnym od jutra pojawi się 176 najlepszych zdjęć prasowych minionego roku!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: Grand Press Photo 2013
d4etgi0

Zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej Grand Press Photo 2013 – prezentację 176 najlepszych zdjęć prasowych minionego roku. Na wystawie zobaczymy również zdjęcia Samuela Arandy, zwycięzcy World Press Photo 2012.

Wystawa odbędzie się w ramach projektu Galeria Open na Dworcu Warszawa Centralna. Wernisaż odbędzie się 11 czerwca o godz. 19.00 na antresoli Dworca, a zdjęcia będzie możnaa oglądać aż do 20 czerwca. Ci, którzy się wybiorą, będą mogli zobaczyć wszystkie finałowe zdjęcia: 60 fotografii pojedynczych i 16 fotoreportaży, które zostały wybrane przez jury spośród ponad 4,8 tys. nadesłanych.

Po wernisażu odbędzie się warsztat fotograficzny przygotowany przez Akademię Nikona. Zajęcia poprowadzi Paweł Duma, fotograf, wykładowca Europejskiej Akademii Fotografii (od 2002) i Warszawskiej Szkoły Reklamy (2003-2006); współtwórca i główny wykładowca Akademii Nikona.

d4etgi0

Żeby wziąć udział w zajęciach, należy przysłać zgłoszenie na adres gpp@akademianikona.pl. Uwaga: Liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo jest organizaowany od 2005 roku przez miesięcznik „Press”. Celem konkursu jest promowanie polskiej fotografii prasowej i podnoszenie jej jakości. Grand Press Photo jest konkursem dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, w agencjach fotograficznych oraz dla freelancerów.

d4etgi0

Podziel się opinią

Share
d4etgi0
d4etgi0