Trwa ładowanie...
d3281io

Za darmo. Kino samochodowe w Wawrze

Każdy z seansów będzie rozpoczynał się po zmroku
Share
Za darmo. Kino samochodowe w Wawrze
d3281io

Wracają kina samochodowe. Ta forma spędzania wolnego czasu robiła furorę w USA w latach 70. Obecnie również cieszy sie sporą popularnością na świecie. Także w Warszawie - w ubiegłym roku filmy z samochodu mogliśmy oglądać m.in. na Białołęce, przy Stadionie Narodowym, na Muranowie czy Wawrze. Seanse przyciągnęły tysiące widzów.

- Wawer to niesamowicie zielona dzielnica. Organizujemy tu mnóstwo wydarzeń, a kino samochodowe jest jednym z tych, które uatrakcyjniają wizerunek naszej dzielnicy i przyciągają tłumy - mówił niedawno WawaLove.pl rzecznik prasowy Konrad Rajca, zpraszając na seanse w dzielnicy. - W przypadku, gdy aura nam nie sprzyja, takie kino jest Idealnym rozwiązaniem - dodawał.

W tym roku kino samochodowe znalazło swojej miejsce na parkingu przy Żegańskiej 1 (tuż przy Urzędzie Dzielnicy). Jak podkreśla rzecznik Urzędu, każdy z seansów będzie rozpoczynał się o 21.45, czyli po zmroku, co dodatkowo zwiększy komfort oglądania. Konrad Rajca dodaje, że parking przy Żegańskiej ma ok. stu miejsc.

d3281io

W programie:
30 czerwca - "Choć goni nas czas"
14 lipca - "Ocean's Eleven"
28 lipca - "Oceans's Twelve - dogrywka"
11 sierpnia - "Obywatel roku 2014"
25 sierpnia - "Scoop - gorący temat"

Wstęp na wszystkie seanse wolny.

Przeczytajcie też: Teatr Żydowski będzie grał do końca sezonu na placu Grzybowskim. Wstęp wolny

d3281io

Podziel się opinią

Share
d3281io
d3281io