Trwa ładowanie...
d1sc18y

Za darmo: mammografia i cytologia

Biała Sobota w Centrum Onkologii
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: mammografia i cytologia
d1sc18y

W warszawskim Centrum Onkologii można w najbliższą sobotę, 20 października wykonać bezpłatnie badania cytologiczne i mammograficzne. Dodatkowo można przeprowadzić konsultacje genetyczne, nauczyć się badać piersi i zmierzyć ciśnienie.

W godzinach 9-14 Centrum Onkologii zaprasza na bezpłatne badania cytologiczne** panie w wieku od 25 do 59 lat, które w ciągu trzech ostatnich lat nie wykonywały profilaktycznej cytologii. Bezpłatne badania mammograficzne będą mogły zrobić **kobiety, w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonały profilaktycznej mammografii.

Wystarczy dowód ubezpieczenia i dowód osobisty, by skorzystać z tej superoferty. Na panie, które przyjdą czekają drobne upominki!

d1sc18y

Podczas Białej Soboty udzielane będą również porady w zakresie rzucenia palenia, konsultacje genetyczne, prowadzone będą nauka samobadania piersi i pomiar ciśnienia tętniczego.

Akcja odbędzie się w budynku Centrum Profilaktyki Nowotworów (nowy mleczno-niebieski budynek przy Centrum Onkologii). Więcej informacji o Białej Sobocie można uzyskać pod numerem telefonu 22 546 31 03.

d1sc18y

Podziel się opinią

Share
d1sc18y
d1sc18y