Trwa ładowanie...
d1cr6rl

Za darmo: maraton filmowy "Wieczór Absurdu"

Nieoczywiste podróże filmowe w Śródmieściu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: maraton filmowy "Wieczór Absurdu"
d1cr6rl

Śródmiejska Banjaluka i SPInka Film Studio – zawsze w drugi wtorek miesiąca o g. 19.00 – zaprasza Was na nieoczywistą podróż filmową , gdzie widzowie oderwą się od szarej rzeczywistości i wezmą udział w wyjątkowym "Wieczorze Absurdu". To filmowy maraton kapitalnych produkcji wyreżyserowanych przez człowieka o wielu twarzach, ojca Konia Rafała i jednego z Braci Figo-Fagot – króla absurdu i założyciela Git Produkcji – Bartosza Walaszka. Na dużym ekranie obejrzymy m.in. kultowe Wściekłe Pięści Węża, Sarnie Żniwo oraz Wściekłe Pięści Węża 3. Pokazy dodatkowo uatrakcyjnią projekcje kreskówek fenomenalnego Konia Rafała oraz kultowej już Blok Ekipy.

Czytaj też: 13 września pierwsza edycja Bicycle Film Festival!

9 września (wtorek), g. 19.00 – program projekcji:

d1cr6rl

„Wściekłe pięści Węża 3” – komedia | akcja | fabuła | reż. Bartosz Walaszek. Wściekły Wąż powraca po latach w średniej formie. Tym razem będzie musiał pomścić śmierć swojego brata i stawić czoło Wojskowemu Cyborgowi, który uciekł z konwoju. Jak zwykle na swej drodze spotka szesnastu braci bliźniaków. Czy dokona zemsty? Czy przeżyje? A może zginie, tak jak w drugiej części?

Blok ekipa ” – serial animowany | reż. Bartosza Walaszek. Głównymi bohaterami są Walo, Spesjon i Pablo to rycerze ortalionu, którzy mają specyficzne rozkminy na temat życia. Chłopaki piją piwo Dzik, ubierają się w najsy i słuchają najcięższego polskiego rapu w wykonaniu m.in. Braci Figo-Fagot.

Miejsce: Restauracja Banjaluka, ul. Szkolna 2/4

Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

d1cr6rl

Podziel się opinią

Share

d1cr6rl

d1cr6rl