Trwa ładowanie...

Za darmo: Muzyczna opowieść o Warszawie nad Wisłą

Nie zakładajcie garniturów, weźcie aparat i drobne, na coś do picia. Będą leżaki, będzie szalony spektakl teatralny z muzyką na żywo!

Za darmo: Muzyczna opowieść o Warszawie nad Wisłą
d2f6tqj
d2f6tqj

5 września o godzinie 21:00 w klubie Niedorzeczni500od1500 nad Wisłą, wystąpi Teatr Pijana Sypialnia. Młodzi aktorzy przybędą z „Osmędeuszami”, czyli poetyckim widowiskiem z muzyką na żywo. Wstęp wolny.

My naprawdę wierzymy w to, że teatr da się robić wszędzie – mówi Staszek Dembski, szef artystyczny Teatru Pijana Sypialnia. Nie trzeba ogromnej sceny i zaplecza technicznego, żeby rozbawiać i wzruszać. Udowodnimy to pokazując „Osmędeuszy” w niecodziennych dla teatru - warunkach letniej miejscówki.

Teatr Pijana Sypialnia działa w Warszawie od wiosny 2012 roku. Założyli go młodzi aktorzy, którzy ze swoimi spektaklami chcą wychodzić do ludzi. U nich dobra sztuka ma być podana w luźnej atmosferze.

Muzyczna opowieść o Warszawie

„Osmędeusze”, to niezwykły świat handlarzy, artystów cyrkowych i żebraków. Miejscem, w którym wtedy pulsowało życie były… Powązki.To tam spotykali się ludzie. Żeby poplotkować. Ponarzekać na sąsiadów. Dowiedzieć się, co nowego na mieście. Spektakl w wykonaniu Teatru Pijana Sypialnia był prezentowany w lipcu na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Ulicznych w Krakowie, gdzie występują najlepsze teatry z całej Europy.

d2f6tqj

Staszek Dembski: Będzie dużo muzyki na żywo. Nie możemy doczekać się tego*wieczoru również dlatego, że sam Miron Białoszewski, czyli autor „Osmędeuszy” uwielbiał nocne spacery nad Wisłą. Bierzcie koce i chodźcie do teatru! Wstęp wolny.*

d2f6tqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f6tqj