Trwa ładowanie...

Za darmo: Nauka jazdy rowerem po jezdni

Twój osobisty Instruktor jazdy po mieście przyjedzie po Ciebie w wybrane przez Ciebie miejsce, pomoże Ci zaplanować optymalną trasę do pracy, szkoły lub w inne miejsce, a później pojedzie ją razem z Tobą, pokazując jak się zachować się na drodze

Za darmo: Nauka jazdy rowerem po jezdni
d37t9pi
d37t9pi

Ostatnio opublikowaliśmy list naszej czytelniczki , która mówi, dlaczego jeździ rowerem po jezdni. W komentarzach piszecie, że tacy rowerzyści często nie umieją się zachować na drodze.* Dlatego ramach obchodów Święta Cyklicznego, Warszawska Masa Krytyczna daje możliwość odbycia nauki jazdy rowerem po mieście w towarzystwie doświadczonego rowerzysty codziennego.* Twój osobisty Instruktor jazdy po mieście przyjedzie po Ciebie w wybrane przez Ciebie miejsce, pomoże Ci zaplanować optymalną trasę do pracy, szkoły lub w inne miejsce, a później pojedzie ją razem z Tobą, pokazując jak się zachować się na drodze i tłumacząc niuanse jazdy. A wszystko kompletnie za darmo.

Aakcja skierowana jest do wszystkich osób pełnoletnich, które mają podstawową wiedzę teoretyczną z zasad ruchu drogowego (także do osób posiadających kartę rowerową lub prawo jazdy), ale boją się jeździć po ulicy, mają wątpliwości jak zachować się na drodze w trudnym miejscu swojej trasy do pracy, albo po prostu nigdy wcześniej nie próbowały jeździć po ulicy. Naszym celem nie jest uczenie Was jazdy w stu procentach zgodnie z prawem, ale jazdy przede wszystkim bezpiecznej dla Was - mówią organizatorzy.__

Aby wziąć udział w nauce jazdy, niezbędne jest posiadanie sprawnego technicznie roweru wyposażonego w przepisowe oświetlenie, sygnał dźwiękowy i co najmniej jeden sprawny hamulec. Sprawność roweru zostanie sprawdzona przed wyruszeniem w drogę! W razie niesprawności roweru - nauka jazdy nie odbędzie się, a Instruktor ograniczy się do porad odnośnie wyboru optymalnej trasy oraz doradzenia co w rowerze może wymagać naprawy. Treningi odbywają się wyłącznie w dniach 3 - 9 czerwca.

Rowerzystów-Instruktorów jest niewielu, więc ilość osób, które mogą wziąć udział w szkoleniu jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału będą miały panie, gdyż uważamy, że na warszawskich ulicach za mało jest rowerzystek - mówią organizatorzy. W razie niewielkiej liczby zgłoszeń i wolnych miejsc, szkolenie można będzie odbyć kilka razy. Szczegółowe informacje na temat zgłoszenia znajdziecie na TUTAJ .

d37t9pi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37t9pi