Trwa ładowanie...

Za darmo: opowieści z Bhutanu

Dlaczego stolica Bhutanu, Timphu, to jedyna stolica świata bez świateł drogowych, a ruchem kierują tu piękne policjantki? Z jakiego powodu szczęście narodowe mieszkańców tego kraju mierzy się brutto i ocenia na 99 procent?

Za darmo: opowieści z Bhutanu
d3ig0mb
d3ig0mb

W najbliższy wtorek grupa Totutotam zaprasza na opowieści z ostatniego królestwa Shangri-La, Bhutanu. To jedyny kraj na świecie, gdzie 80 procent lasów jest chronionych, a społeczność nadal nosi tradycyjne szaty. Cudowna kraina schowana jest pośród gór, z których roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Himalaje.

Na slajdowisku podróżniczym , które odbędzie się w kawiarni Sens Nonsensu na warszawskiej Pradze, będzie można się dowiedzieć także:

  1. Dlaczego stolica kraju, Timphu, to jedyna stolica świata bez świateł drogowych, a ruchem kierują tu piękne policjantki... 2.Z jakiego powodu szczęście narodowe mieszkańców tego kraju mierzysię brutto i ocenia na 99 procent... 3.Co sprawia ze Butan może odwiedzić nie więcej niż 6 tysięcy turystów rocznie a największy przewoźnik kraju posiada tylko 3 samoloty...****

Totutotam - Bhutan, Królestwo Shangri-La
5 marca 2013, wtorek, godz. 20:00
Sens Nonsensu, ul. Wileńska 23

Wstęp wolny

d3ig0mb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ig0mb