Trwa ładowanie...
za darmo
Luiza Poreda
14-05-2013 10:02

Za darmo: Pecha Kucha Night Warsaw

Kolejna edycja imprezy już 23 maja. Wciąż można zgłosić swój udział!

Za darmo: Pecha Kucha Night Warsaw
d39m50q
d39m50q

Braliście kiedyś udział w tym wydarzeniu? PechaKucha Night Warsaw to wieczór z pogranicza sztuki i dobrej zabawy, gdzie kilkunastów twórców z różnych obszarów sztuki, prezentuje swoją twórczość w formule 20X20.

Każdy autor pokazuje tylko 20 slajdów, każdy slajd jest wyświetlany tylko przez 20 sekund. Przez 6min 40sek autor opowiada o tym co ma w głowie.

Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia, tym razem najchętniej ukierunkowane w stronę szeroko pojętej architektury! Więcej: www.pechakuchawarsaw.pl

PechaKucha została wymyślona w 2003 r. przez A.Klein i M.Dytham’a tokijskich architektów z KAarchitects. Dizajn, architektura, fotografia, malarstwo, grafika, projektowanie, wszystkie pomysły, projekty i portfolia, na które nie potrzebujesz galerii, kuratora, sponsora itp. To duży ekran, dobra muzyka, wyśmienita atmosfera, rozmowy, nowe znajomości, sztuka, odjechane pomysły.

*14. już wieczór "Peczakcza Warszawa" odbędzie się 23. maja w SARPie (Stowarzyszenie Architektów Polskich) przy Foksal 2 ( MAPA ). *


d39m50q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39m50q