Trwa ładowanie...

Za darmo: PechaKucha Night Warsaw vol. 12

Impreza odbędzie się już 6 grudnia w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Za darmo: PechaKucha Night Warsaw vol. 12
d2f6tqj
d2f6tqj

Słyszeliście kiedyś o Pecha Kucha? W wydarzeniach bierze udział już ponad 500 miast na całym świecie - w tym także Warszawa. W ten wyjątkowy wieczór swoje prace prezentują młodzi artyści/pomysłodawcy/projektanci.

6. grudnia o godz. 20:00, dwunasty wieczór PechaKucha Warsaw zagości w gorącym miejscu ostatnich miesięcy - Muzeum Sztuki Nowoczesnej, a dokładniej w jego nowej siedzibie (dawny dom meblowy Emilka przy Emilii Plater).

PechaKucha została wymyślona w 2003 r. przez A.Klein i M.Dytham’a tokijskich architektów z KAarchitects. Każdy autor pokazuje tylko 20 slajdów, każdy slajd jest wyświetlany tylko przez 20 sekund. Przez 6min 40sek autor opowiada o tym, co ma w głowie. Wieczór może być początkiem czyjejś kariery lub dobrą okazją do spotkania swoich fanów. To swoisty Hyde Park Kreatywności. Design, architektura, fotografia, malarstwo, grafika, projektowanie, wszystkie pomysły, projekty i portfolia, przekonania i sny, na które nie potrzeba galerii, kuratora, sponsora itp. Każdy z wieczorów jest inny, ale łączy je duży ekran,
kilkunastu prezenterów, dobra muzyka, wyśmienita atmosfera, sztuka, odjechane pomysły, przerwa piwna oraz ciekawe dyskusje.

Na stronie www.pechakuchawarsaw.pl można ciągle zgłaszać swoje projekty do prezentacji.

Organizatorzy: Dorota Szopowska i Centrum ŁOWICKA

d2f6tqj

Plakat do wydarzenia wykonało POWAŻNE STUDIO ( www.powaznestudio.com ). Partnerami i Patronami wydarzenia są: Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej, STGU, Plac Defilad.Pl, EMMA PAK, XXLSTOCK.COM , nitca.pl, ŁOWCY DIZAJNU, MówiąNaMieście.Pl, designteka.pl, Kampanie Społeczne.PL

*__*

d2f6tqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f6tqj