Trwa ładowanie...

Za darmo: Pisanie piosenki świątecznej o Warszawie

O czym można pisać piosenki? O Wszystkim! Teatr Pijana Sypialnia zaprasza na wspólne pisanie świątecznych piosenek

Za darmo: Pisanie piosenki świątecznej o Warszawie
d2f6tqj
d2f6tqj

Na czym polega projekt „Piosenki na śniadanie”? Do melodii przygotowanych przez artystów publiczność układa własne teksty piosenek. Na koniec wieczoru nagrywamy wspólne wykonanie piosenek i wrzucamy do Internetu. Na drugi dzień, rano – każdy może posłuchać utworu, który współtworzył. Dobra energia na cały dzień gwarantowana! Każde spotkanie odbywa się pod innym hasłem. Najbliższej edycji projektu towarzyszy temat WARSZAWA ŚWIĄTECZNA

Wojciech Gawrych, aktor Teatru Pijana Sypialnia : Inspiruje nas wszystko to, co dzieje się wokół nas. Od kilku tygodni Warszawę ogarnęły przygotowania do świąt. Zrobiło się głośniej i piękniej. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak warszawą atmosferę świąt czują inni. O tym będziemy pisać piosenki.

Teatr Pijana Sypialnia, to grupa młodych artystów, absolwentów i uczniów studia aktorskiego, które działa przy teatrze. Ze swoimi inicjatywami chcą być blisko ludzi. Dlatego występują w kawiarniach, na podwórkach starych kamienic, a nawet… w tramwajach. W rankingu krytyków miesięcznika „Teatr” ich spektakl i Zespół został wyróżniony, jako jedno z najciekawszych wydarzeń artystycznych w sezonie 2012/2013 w kategorii OFF.

d2f6tqj

PIOSENKI NA ŚNIADANIE
18 grudnia (środa), godz. 20:00
Znajomi Znajomych, ulica Wilcza 58a

d2f6tqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f6tqj