Trwa ładowanie...

Za darmo: Pokaz filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei"

Z udziałem samego Andrzeja Wajdy!

Za darmo: Pokaz filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei"
d35umlj
d35umlj

* Fort Sokolnickiego zaprasza na wyjątkowy pokaz.* Zobaczyć będzie można jeden z najciekawszych polskich filmów zeszłego roku -"Wałęsa. Człowiek z nadziei" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Projekcję swoją obecnością zaszczyci sam reżyser. Pokaz odbędzie się 23 marca o godzinie 20.00. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona, więc - kto pierwszy ten lepszy.

Film przedstawia nie tylko życie Lecha Wałęsy, ale i historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności.

W roli głównej zobaczyć możemy m.in. Roberta Więckiewicza, Agnieszkę Grochowską, Zbigniewa Zamachowskiego i Dorotę Wellman.

"Wałęsa. Człowiek z nadziei"
Centrum Kultury Fort Sokolnickiego
23 marca, godz. 20.00
ul. Czarnieckiego 51.

d35umlj
d35umlj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35umlj