Trwa ładowanie...

Za darmo: Prasowa Giełda Płytowa

Stoiska, punkt porad gramofonowych, a nawet winylowe filmy dokumentalne!

Share
Za darmo: Prasowa Giełda Płytowa
duphj8g

Bar Prasowy zaprasza w sobotę na prawdziwe święto muzyki. Na Prasowej Giełdzie Płytowej będzie można znaleźć zarówno antykwaryczne perełki, jak i nowości wydawnicze. Od Sex Pistols przez Niemena, aż po Chopina.

Organizatorzy zapraszają "zarówno tych, którzy ulegli już urokowi czarnych i srebrnych krążków, jak i tych, którzy gramofon ostatni raz widzieli w Muzeum Techniki, a CD używają do odstraszania foto-radarów". W programie:

Stoiska płytowe przygotowanie m.in. przez Hey Joe, antykwariat Tamka, Nie zawsze musi być chaos, Vinyl Tamka, Music Fan, Sonic Records, Artbazaar Records i Thin Man Records.

duphj8g

Punkt porad gramofonowych – zaproszono Pana Jurka, prawdziwego gramofonomana, który profesjonalnie zajmuje się serwisem i sprzedażą gramofonów, i odpowie na wszelkie pytania odnośnie grającego sprzętu

Młode Mamy i Młodych Tatów (wraz z dziećmi) organizatorzy zapraszają do do bajkowego kącika, gdzie ich pociechy będą miały okazję dowiedzieć się jak działa płyta winylowa i posłuchać bajek z winyli.

Będą także wyświetlane winylowe filmy dokumentalne. M.in. The Archive o największej na świecie kolekcji płyt winylowych z USA (która jest tak duża że nawet Biblioteka Kongresu nie miała na nią miejsca!).

Wszystko odbędzie się przy muzyce. Za gramofonami staną chłopaki z Warsaw City Rockers.

duphj8g

Prasowa Giełda Płytowa
Bar Prasowy, Marszałkowska 10/16
Godz. 11.00-16.00

duphj8g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duphj8g
duphj8g