Trwa ładowanie...
mińska
Luiza Poreda
12-12-2012 11:58

Za darmo: Reaktor Kultury

Stara Drukarnia M65 zaprasza na event kulturalno-artystyczny 15-16 grudnia

Share
Za darmo: Reaktor Kultury
d1a4ti2

Celem wydarzenia jest wykreowanie i promocja nowego kulturalnego a jednocześnie off'owego miejsca na mapie Warszawy, jakim jest SDM65. W imię idei "krzewienia Sztuki" wszyscy artyści występują "za free", a wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

U podstaw pomysłu legło spotkanie grupy artystów REAKTOR - Laboratorium Rzeźby (sześciu absolwentów Wydziału Rzeźby warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych)
z właścicielami Starej Drukarni M65 (Polską Agencją Prasową). Stało się to w naturalny sposób, gdyż obie strony dostrzegły oczywiste pole współdziałania, a mianowicie stworzenie nowego kulturotwórczego ośrodka Pragi, a co za tym idzie całej Warszawy.

Wynikiem współpracy PAP i REAKTORA, jest projekt, który nazwano Reaktorem Kultury. W weekend 15-16 grudnia w postindustrialnym klimacie i oryginalnych przestrzeniach Starej Drukarni M65 pojawią się - w celu zaprezentowania (również sprzedaży) swoich prac - rzeźbiarze, malarze, twórcy i rękodzielnicy z różnych dziedzin, muzycy, fotograficy, filmowcy, aktorzy, performerzy, etc.

Goście będą mogli:
- obejrzeć i nabyć dzieła sztuki a także ręcznie wykonane upominki dla bliskich na Święta,
- posłuchać DJ'ów oraz zespołów muzycznych,
- spróbować ekologicznych potraw,
- zobaczyć ciekawe wnętrza, a w nich obcować ze sztuką.

d1a4ti2

SDM65, ul. Mińska 65
Sobota 12:00 - 24:00

Niedziela 12:00-18:00

d1a4ti2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a4ti2