Trwa ładowanie...

Za darmo: Spektakl na torach

Spektakl w tramwaju wyruszy z przystanku Metro Centrum
Share
Za darmo: Spektakl na torach
djg6ej2

W niedzielę 13 października 2013 roku o godzinie 19:00 na warszawskie tory wyjedzie wyjątkowy tramwaj . W środku będzie się odbywał spektakl "Tramwaj" w *reż. Redy Haddada. *W spektaklu zagrają Jakub Wieczorek i Piotr Miazga. Na trąbce zagra Mikołaj Tabako, na saksofonie Mariusz Godzina, a na tubie Piotr Wróbel.

Za darmo: Dni Owarte w Astanga Yoga Studio

Ten spektakl to opowieść o roli artysty i kolorach dnia codziennego, na podstawie fragmentów "Zapisków" Witolda Lutosławskiego i "Jednego dnia w PRL" Macieja Drygasa, rozpisana na dwóch aktorów, trąbkę, saksofon, tubę, tramwaj i pasażerów.

djg6ej2

Reda Haddad: …wszystkie myśli i światy PRL łączyły się na chwilę na ulicach, w tramwajach i autobusach, zamieniały w rzekę informacji niesioną w umysłach i sercach przemieszczających się ludzi, aby potem, wraz z wysiadającym pasażerem oddalić się w swoją stronę i zająć tym co indywidualnie najważniejsze.

Start 13 października 2013 r. o godzinie 19.00: przystanek tramwajowy Metro Centrum

*UWAGA: bezpłatne bilety *do odebrania po wcześniejszej rezerwacji pod adresem: gra@dsh.waw.pl (hasło "TRAMWAJ").

Przystanki na „dosiadkę”: Arsenał Królewski (Kierunek Żoliborz), CH Arkadia (kierunek Żoliborz), Koło (kierunek Centrum), Zajezdnia tramwajowa Wola (kierunek Centrum), Warszawa Centralna (kierunek Praga), Pomnik Charles'a de Gaulla (kierunek Praga), Rondo Wiatraczna, Rotunda

djg6ej2

Za darmo: Targi kulinarne "Warszawski Smak" vol. 3

djg6ej2

Podziel się opinią

Share
djg6ej2
djg6ej2