Trwa ładowanie...

Za darmo: spektakl z muzyką na żywo w Teatrze Studio

Na spektakl obowiązują bezpłatne wejsciówki. Jak je zdobyć?

Share
Za darmo: spektakl z muzyką na żywo w Teatrze Studio
d3ju0bg

W rankingu miesięcznika „Teatr” krytycy w artystycznym podsumowaniu sezonu 2012/2013 roku wyróżnili Teatr Pijana Sypialnia aż dwa razy w kategorii off. Jeden z najbardziej zwariowanych teatrów w Warszawie *zaprezentuje się 6 października na dużej scenie Teatru Studio. Wstęp wolny.*

W spektaklach Teatru Pijana Sypialnia niezwykle ważną rolę odgrywa muzyka. Muzyka *na żywo.* Nie inaczej będzie na „OsmędeuszachMirona Białoszewskiego w Teatrze Studio.

Wojciech Gawrych, aktor Pijanej Sypialni: W tej niezwykłej opowieści o starej, zapomnianej Warszawie, którą będziemy przedstawiać, nie może zabraknąć akordeonu i melodii podwórzowych, które kiedyś dobrze znane były warszawiakom. Dla nas ta muzyka jest jak portal, przejście do Warszawy tajemniczej i magicznej.

d3ju0bg

Sztuka przedstawia niezwykły świat handlarzy, artystów cyrkowych i żebraków. Miejscem, w którym wtedy pulsowało życie były… Powązki. To tam spotykali się ludzie. Żeby poplotkować. Ponarzekać na sąsiadów. Dowiedzieć się, co nowego na mieście. Spektakl przywołuje tajemniczy i rozśpiewany klimat Warszawy, której dzisiaj już nie ma. „Oratorium szyldowe” wystawiono po raz pierwszy w 1957 r. Poeta zderza w tekście przedwojenne ballady z awangardową poezją i nowoczesnym teatrem.

Aby obejrzeć spektakl, wystarczy zarezerwować bezpłatną wejściówkę w kasie Teatru Studio. Można zadzwonić lub wysłać e-maila, a bilet odebrać przed spektaklem. Tel. 22 656 69 41 ( w godz. 12-19 ) lub bilety@teatrstudio.pl

d3ju0bg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ju0bg