Trwa ładowanie...

ZA DARMO: Spotkania z Akademią Fotografii

Warto przynieść własne zdjęcia, które będzie można skonfrontować ze spojrzeniem profesjonalisty

ZA DARMO: Spotkania z Akademią Fotografii
d7itk4b
d7itk4b

Akademia Fotografii i empikfoto.pl zapraszają do udziału w cyklicznych warsztatach fotograficznych w Empik Junior. Tematem pierwszego spotkania będzie analiza fotografii, które poprowadzi Bownik, wykładowca Akademii Fotografii. Na przykładzie uznanych już fotografii przybliży zasady i sposoby powstawania doskonałego zdjecia. Swym fachowym okiem oceni także prace uczestników spotkania.

Organizatorzy zachęcają do przynoszenia własnych zdjęć, które będzie można skonfrontować ze spojrzeniem profesjonalisty. Zdjęcia można również przesyłać na adres warszawa@akademiafotografi*i.pl* w tytule wpisując ANALIZA. Wybrane projekty zostaną poddane analizie i posłużą jako przykład podczas wykładu.

Warsztat z analizy fotografii
26.09.2012, (środa), godz. 18.00
Prowadzący: Bownik

Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

d7itk4b

Bownik
Rocznik 1977. Studiował na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie. W swoich fotograficznych realizacjach odwołuje się do koncepcji intelektualnych, rejestrując napięcia i utopie współczesnej cywilizacji, co widać w "Demontażu", "Koleżankach i Kolegach". Prawdziwym fundamentem były dla niego studia Fotografii i Multimediów na ASP w Poznaniu. Dlatego w swoich projektach z łatwością pokazuje oddziaływanie zjawisk technologicznych na codzienne życie. Z niektórymi z nich wyjeżdża za granicę – "Gamers" wystawił w Galerii m55 w Atenach, "Face Lifting" w Budapeszcie, "UMPOLEN" w Wiedniu. Wykłada na Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie.

d7itk4b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7itk4b