Trwa ładowanie...

Za darmo: spotkania z bilardem indyjskim

Carrom to gra o kilkusetletniej tradycji

Za darmo: spotkania z bilardem indyjskim
d1ueg1g
d1ueg1g

Trzy razy w tygodniu w Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu (ul. Żelazna 58/62) odbywają się regularne spotkania z bilardem indyjskim. Udział jest bezpłatny.

Carrom, zwany potocznie indyjskim bilardem jest to gra o kilkusetletniej tradycji, mieszanka bilardu, snookera i kapsli. Do gry potrzebna jest specjalna kwadratowa drewniana plansza 1mx1m z czterema łuzami. Gra się w 2 lub 4 osoby. Gracze siadają przy planszy a celem gry jest wbicie drewnianych krążków własnego koloru do łuz zanim zrobi to przeciwnik. Carrom jest grą zręcznościowo-strategiczną wymagającą cierpliwości, staranności i logicznego myślenia. Gra carrom jest wspaniałą formą spędzania wolnego czasu dla każdego, alternatywą dla gier komputerowych i telewizji. Carrom pozytywnie wpływa na młodzież oraz dorosłych. Pozwala na bezpośrednią kontakt z innymi graczami, wyzwala dużo pozytywnych emocji, a przy tym jest grą wymagającą skupienia, koncentracji oraz strategii i planowania (więcej: www.carrom.pl )

Carrom to ciekawa gra zręcznościowa i ciekawa zabawa, do której zachęcamy.

d1ueg1g

Spotkania z bilardem indyjskim odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek, w godzinach od 19:00 do 21:00. Wstęp wolny.

d1ueg1g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ueg1g