Trwa ładowanie...

Za darmo: Spotkanie z 50 Cent!

Amerykański raper zjawi się w stolicy na początku kwietnia

Za darmo: Spotkanie z 50 Cent!
d4j9ky5
d4j9ky5

Niestety, nie będzie koncertu. Raper przyjedzie do warszawy w celach promocyjnych, na zaproszenie jednej z firm. Spotkania odbędą się w wybranych sklepach Media Markt i Saturn.

Podczas pobytu w Polsce artysta zaprezentuje polskiej publiczności swoją markę słuchawek SMS Audio. Polscy konsumenci będą mieli okazję zapoznać się oferowanymi urządzeniami u źródła - zaprezentuje je sam artysta.

50 Cent, czyli Curtis James Jackson III to amerykański raper, aktor i przedsiębiorca. Zyskał sławę za sprawą wydanych albumów Get Rich or Die Tryin' i The Massacre. Debiut aktorski zaliczył w 2005 roku za sprawą autobiograficznego filmu pt. Get Rich or Die Tryin'. Współpracował z takimi muzykami i grupami jak Dr. Dre, Eminem, Snoop Dogg, G-Unit, Lil' Kim, DMX, Onyx, Timbaland, Ne-Yo, Justinem Timberlake, a nawet Michaelem Jacksonem.

Szczegóły dotyczące wizyty nie są na razie ujawniane. Wiadomo tylko, że raper przyjedzie do stolicy na początku kwietnia i na pewno pojawi się w warszawskich sklepach. Póki co, posłuchajmy jednego z najsłynniejszych jego nagrań:

d4j9ky5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j9ky5