Trwa ładowanie...

Za darmo: spotkanie z Arturem Rojkiem [WIDEO]

Muzyk będzie promował swoją solową płytę - „Składam się z ciągłych powtórzeń”

Za darmo: spotkanie z Arturem Rojkiem [WIDEO]
d3q49zl
d3q49zl

We wtorek, 22 kwietnia, w salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie z Arturem Rojkiem. Muzyk będzie promował swoją solową płytę -*„Składam się z ciągłych powtórzeń”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Poprowadzi je Agnieszka Szydłowska.*

Solowa płytabyłego lidera zespołu Myslowitz to jeden z najbardziej oczekiwanych albumów tego roku. Singiel „Beksa”, który promuje ten krążek przez trzy tygodnie utrzymywał się na szczycie Listy Przebojów Trójki. Teksty do znajdujących się na płycie utworów napisał Artur Rojek, a za kompozycje odpowiada wspólnie z Bartoszem Dziedzicem.

Artur Rojek jest muzykiem, wokalistą, gitarzystą, kompozytorem i autorem tekstów. Ponad dwadzieścia lat temu założył jedną z najbardziej znanych polskich grup rockowych – Myslowitz. W 2012 roku, po nagraniu dziewięciu płyt, odszedł z zespołu. Był nominowany do nagrody Fryderyka w kategoriach „wokalista roku” (pięciokrotnie), „autor roku” i „kompozytor roku”. Artur Rojek jest pomysłodawcą, twórcą i dyrektorem artystycznym OFF Festiwalu, który w tym roku odbędzie się już po raz dziewiąty.

d3q49zl
d3q49zl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q49zl