Trwa ładowanie...
d1qqmza

Za darmo: spotkanie z Arturem Rojkiem [WIDEO]

Muzyk będzie promował swoją solową płytę - „Składam się z ciągłych powtórzeń”
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: spotkanie z Arturem Rojkiem [WIDEO]
d1qqmza

We wtorek, 22 kwietnia, w salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie z Arturem Rojkiem. Muzyk będzie promował swoją solową płytę -*„Składam się z ciągłych powtórzeń”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Poprowadzi je Agnieszka Szydłowska.*

Zobacz również: Transmisja - "W Skaryszewskim Parku" [WIDEO]

Solowa płytabyłego lidera zespołu Myslowitz to jeden z najbardziej oczekiwanych albumów tego roku. Singiel „Beksa”, który promuje ten krążek przez trzy tygodnie utrzymywał się na szczycie Listy Przebojów Trójki. Teksty do znajdujących się na płycie utworów napisał Artur Rojek, a za kompozycje odpowiada wspólnie z Bartoszem Dziedzicem.

Artur Rojek jest muzykiem, wokalistą, gitarzystą, kompozytorem i autorem tekstów. Ponad dwadzieścia lat temu założył jedną z najbardziej znanych polskich grup rockowych – Myslowitz. W 2012 roku, po nagraniu dziewięciu płyt, odszedł z zespołu. Był nominowany do nagrody Fryderyka w kategoriach „wokalista roku” (pięciokrotnie), „autor roku” i „kompozytor roku”. Artur Rojek jest pomysłodawcą, twórcą i dyrektorem artystycznym OFF Festiwalu, który w tym roku odbędzie się już po raz dziewiąty.

d1qqmza

Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

d1qqmza

Podziel się opinią

Share

d1qqmza

d1qqmza