Trwa ładowanie...

Za darmo: "Sugar Man" w Temacie Rzeka

Świetny film dokumentalny obejrzymy dzięki kampanii Legalna Kultura

Za darmo: "Sugar Man" w Temacie Rzeka
d44x7d7
d44x7d7

Po zakończonym sezonie cyklu "Kino i Wino" stwierdziliśmy, że jeszcze nie czas zamykać się w czterech ścianach z pilotem w ręku. Specjalnie dla wszystkich fanów kina plenerowego,* za zupełną darmoszkę pokaz jednego z ciekawszych obrazów ostatnich miesięcy - filmu "Sugar Man"* - mówią organizatorzy dzisiejszej projekcji filmowej na plaży. Pokaz odbędzie się dzisiaj o 20:30 w Temacie Rzeka. Wstęp wolny.

Film "Sugar Man" ma to do siebie, że trudno powiedzieć o nim coś więcej, by nie zepsuć oglądania. Powiemy tylko, że to niezwykły film dokumentalny o zapomnianym amerykańskim muzyku, który jest praktycznie nieznany w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy w RPA staje się gwiazdą na miarę The Beatles. Sam jednak o tym nie wie... Film, który trzeba zobaczyć!

Pomocy w realizacji tej projekcji udzielili twórcy kampanii Legalna Kultura, która działa po to, aby uświadomić wszystkim, że sposób, w jaki korzystamy z kultury, ma na nią ogromny wpływ. Pokazuje, jak ważna jest zgoda odbiorców na korzystanie z legalnych źródeł. Nie tylko twórcy i producenci odpowiadają za ich dostępność. Legalne źródła będą powstawać wyłącznie wtedy, gdy odbiorcy kultury będą z nich korzystać.

Zwiastun filmu:

d44x7d7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44x7d7