Trwa ładowanie...

Za darmo: Światowy Dzień Śniegu nad Wisłą

W najbliższy weekend (19 i 20 stycznia) odbędą się m.in. bezpłatne zajęcia z narciarstwa biegowego dla dzieci i Biegówkowa Masa Krytyczna!

Share
Za darmo: Światowy Dzień Śniegu nad Wisłą
d1hd83n

Sobotnie zajęcia biegowe dla dzieci odbędą się na polanie przy Stacji Balon, Wybrzeże Szczecińskie (przy moście Świętokrzyskim). Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy. Pierwsza z nich rozpocznie naukę o godz. 12:00, a druga o godz. 13:00. Każde dziecko otrzyma dyplom oraz drobny upominek. Liczba uczestników jest ograniczona - w każdej grupie czeka 15 miejsc. Wypożyczenie nart na czas zajęć dzieci (do 60 min.) będzie kosztowało 15 zł. Rezerwacji należy dokonać pod numerem 602 104 508 (sprzęt i instruktor). Dostępne będą buty od rozmiaru 29 oraz narty dla dzieci od 100 cm wzrostu. Instruktorzy prowadzący zajęcia o godz. 15.30 przeznaczają uzyskany dochód na projekt „Pokonać strach”, w którym niewidome dzieci uczą się biegać na nartach.

O godz. 17:00 w tym samym miejscu odbędzie się Biegówkowa Masa Krytyczna. Warszawska inicjatywa jest pierwszą akcją tego typu w Polsce, a prawdopodobnie również na świecie. Właśnie w stolicy dzięki współpracy organizacji pozarządowych, władz samorządowych oraz prywatnego biznesu, powstała zróżnicowana oferta dla osób, które chcą stawiać pierwsze kroki na biegówkach oraz amatorsko uprawiać tą piękną i bardzo zdrową dyscyplinę sportu.

Sprzęt z nadwiślańskiej wypożyczalni można rezerwować pod numerem 602 104 508. Pod tym samym numerem można zgłaszać się na zajęcia przygotowawcze o 15.30. Limit miejsc: 50.

d1hd83n
d1hd83n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hd83n