Trwa ładowanie...

Za darmo: treningi sportów walki dla młodzieży

Treningi ogólnorozwojowe z elementami sportów walki, prowadzą pedagodzy i trenerzy z państwowymi uprawnieniami

Za darmo: treningi sportów walki dla młodzieży
dd24skk
dd24skk

Academia Gorila zaprasza młodzież w wieku od 12 do 17 lat na DARMOWE treningi sportów walki. To propozycja na okres ferii 2014 roku w Warszawie.

Będzie okazja, aby potrenować:

- *Muaythai *- boks tajski. Sztuka walki kładąca nacisk na walkę w klinczu z wykorzystaniem uderzeń łokciami i kolanami.

- Grappling - walka na chwyty. To rodzaj walki wręcz wykorzystujący techniki chwytów, tj. dźwignie, rzuty (obalenia), duszenia; zabronione są w niej uderzenia.

dd24skk

Chcesz trenować sporty walki? Nudzisz się w zimę w mieście? Chcesz poznać nowych ludzi, nauczyć się czegoś fajnego? Specjalnie dla was stworzyliśmy grupy z programem dostosowanym do młodzieży. Treningi ogólnorozwojowe z elementami sportów walki, prowadzą pedagodzy i trenerzy z państwowymi uprawnieniami.

Zajęcia mają się odbywać przez cały okres ferii zimowych 2014, codziennie od poniedziałku do piątku o 15.00. Adres: Academia Gorila, ul. Kopernika 36/40.

Zajęcia są skierowane do młodzieży w wieku 12-17 lat - zarówno dziewczyn jak i chłopców. Wymagany jest wygodny strój sportowy. Każdy uczestnik zajęć musi przynieść ze sobą pisemną zgodę rodziców.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku .

dd24skk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd24skk