Trwa ładowanie...

Za darmo: tydzień animacji w Ukrytym Mieście

Pokazy animacji filmowych odbywać się będą codziennie o godzinie 19:00 od 14 do 20 listopada (z wyłączeniem czwartku, 15.11)

Share
Za darmo: tydzień animacji w Ukrytym Mieście
d32e3w4

W środę, 14 listopada o godz. 19:00 rozpoczyna się w Ukrytym Mieście nowy niezwykły cykl projekcji filmowych. Ukryte Miasto zostało partnerem VII Międzynarodowego Festiwalu Teatru Lalek i Animacji Filmowych LALKA TEŻ CZŁOWIEK.

- W ramach festiwalu przez 6 dni będziemy prezentować najciekawsze artystyczne filmy animowane z wielu krajów, m.in. z Izraela, Holandii, Szwajcarii i Polski. To jedyny tego rodzaju przegląd najciekawszych tytułów w twórczości artystów-animatorów - mówi Mariusz Marszałek z Ukrytego Miasta.

Opiekunem filmowej części festiwalu jest Małgorzata Sady, tłumaczka i propagatorka twórczości Themersonów, asystentka Braci Quay, twórców animacji filmowych.

d32e3w4

- Pokażemy animacje nagrodzone na polskim festiwalu ANIMATOR 2012 i na białoruskim festiwalu ANIMAJOWKA. Spotkamy się też z Beatą Nessel-Łukasik, autorką książki „OBLICZA SAMOTNOŚCI. Bruno Schultz, Franz Kafka i Samuel Beckett w polskim teatrze lalek” -*mówi Mariusz Marszałek.*

Pokazy animacji filmowych odbywać się będą codziennie o godzinie 19:00 od 14 do 20 listopada (z wyłączeniem czwartku, 15.11).

WSTĘP WOLNY

Ukryte Miasto, ul. Noakowskiego 16 (blisko pl. Politechniki)

Szczegółowy plan projekcji i spotkań festiwalowych w Ukrytym Mieście znajduje się tutaj: ukrytemiasto.com

d32e3w4

Strona festiwalu: www.lalkatezczlowiek.eu

d32e3w4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32e3w4
d32e3w4