Trwa ładowanie...
d2a7uaf

Za darmo: tydzień animacji w Ukrytym Mieście

Pokazy animacji filmowych odbywać się będą codziennie o godzinie 19:00 od 14 do 20 listopada (z wyłączeniem czwartku, 15.11)
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za darmo: tydzień animacji w Ukrytym Mieście
d2a7uaf

W środę, 14 listopada o godz. 19:00 rozpoczyna się w Ukrytym Mieście nowy niezwykły cykl projekcji filmowych. Ukryte Miasto zostało partnerem VII Międzynarodowego Festiwalu Teatru Lalek i Animacji Filmowych LALKA TEŻ CZŁOWIEK.

- W ramach festiwalu przez 6 dni będziemy prezentować najciekawsze artystyczne filmy animowane z wielu krajów, m.in. z Izraela, Holandii, Szwajcarii i Polski. To jedyny tego rodzaju przegląd najciekawszych tytułów w twórczości artystów-animatorów - mówi Mariusz Marszałek z Ukrytego Miasta.

Opiekunem filmowej części festiwalu jest Małgorzata Sady, tłumaczka i propagatorka twórczości Themersonów, asystentka Braci Quay, twórców animacji filmowych.

d2a7uaf

- Pokażemy animacje nagrodzone na polskim festiwalu ANIMATOR 2012 i na białoruskim festiwalu ANIMAJOWKA. Spotkamy się też z Beatą Nessel-Łukasik, autorką książki „OBLICZA SAMOTNOŚCI. Bruno Schultz, Franz Kafka i Samuel Beckett w polskim teatrze lalek” -*mówi Mariusz Marszałek.*

Pokazy animacji filmowych odbywać się będą codziennie o godzinie 19:00 od 14 do 20 listopada (z wyłączeniem czwartku, 15.11).

WSTĘP WOLNY

Ukryte Miasto, ul. Noakowskiego 16 (blisko pl. Politechniki)

d2a7uaf

Szczegółowy plan projekcji i spotkań festiwalowych w Ukrytym Mieście znajduje się tutaj: ukrytemiasto.com

Strona festiwalu: www.lalkatezczlowiek.eu

d2a7uaf

Podziel się opinią

Share
d2a7uaf
d2a7uaf